ברוכים הבאים לפורום בענייני הצאט

פה המקום לדבר על כל מה שקשור לצאט מה שמפריע מה שרוצים לשנות גם דברים טובים אם יש כאלו

הסכם השלום ולמה השמאל מאבד את השפיות שלו בעקבות זה

עוד..
לפני 3 שנים 9 חודשים - לפני 3 שנים 9 חודשים #1731 על ידיי ביטר
יניב יש אמת  בכל מה שכתבתי  מילה במילה ולא "טיפה", אם אתה חש אחרת תרגיש חופשי לסתור את העובדות.

ומה אתה משווה את השלום עם ירדן_+מצרים להסכם הזה? באמת ?  השלום שלנו עם 2 מדינות אלו היה רצוף מלחמות, דם רע,  וחללים מ-2 הצדדים. איזו מלחמה  היתה לנו בדיוק עם האמירויות ?

שלום לא חייב  להיות מוחצן בזריקת ר'חת לוקום אחד על השני, ואם אתה מתקשה בהבנת המושג שלום  הרשה לי להפנות אותך לויקפידיה - 

שָׁלוֹם הוא מצב של יחס  דיפלומטי  בין  מדינות  והוא הניגוד של מצב ה מלחמה  או האויבות. במצב של שלום, היחסים בין שתי מדינות או יותר אינם כוללים עימות אלים ובין הצדדים שוררת הסכמה (בכתב או בעל פה) ליישב כל מחלוקת שתתגלה ביניהם בהתדיינות וב משא ומתן  ולא באמצעות הפעלת  כוח  וכפייה

.
אני עדיין ללא סיגריות !
עריכה אחרונה:לפני 3 שנים 9 חודשים עי ביטר.
על פוסט זה מודים לך: eran245, חצרוני 7

נדרשת התחברות או צור חשבון על מנת להשתתף בדיון לכתוב או להודות

עוד..
לפני 3 שנים 9 חודשים #1732 על ידיי נ י ק ל ס
ביטר היקרה   אהובת  ליבי  (ואני לא ציני  )
  אחרי  שהתאוששתי  , פאק 3  ניסיונות ו 45  דקות  רק על עריכה  זה מתיש 
 אני אגיב ענינית    לתגובה שלך
אבל לפני זה אני אפתח  ספר מתכונים  מרוקאי  ואפנה אותך לסעיף  א  " קודם כל תרגעי  " 
ועכשיו  בעניין  העובדות  את תזת "  שטחים  תמורת שלום  יצר  השמאל  על זה אין מחלוקת  "   הסכם  השלום  עם מצרים  ,הסכם חברון , הכל נכון  אבל  אני עדיין טוען  ( ונכון  ראיה לאחור  היא  חוכמה בדיעבד  מה שנקרא) שיכולנו  להשיג שלום  גם  בלי לוותר על שטחים  אבל לעולם  לא נדע  נכון ? 

וביבי  ויתר  על הסיפוח   תמורת יצירת פתח  וגשר  למדינות  נוספות  ( לראיה הפוסט  הקודם שלי )  ויתרו פה על משהו  שמעולם  לא רצינו גם ככה  תמורת הישג ממשי  זה לא רק נירמול  יחסים  זה הרבה מעבר לזה  ופה ההישג  . בזמן  שהשמאל  תמורת הסכם  עם האמירות  היה  מוכן לוותר על ירושלים  אם הם רק היו דורשים  את זה . פה נעוץ ההבדל  בגישות 

הסכמי  השלום  הקודמים   נעשו  תוך  כדי הפעלת  לחץ  להתקדם  במקביל  גם בערוץ  הפלסטיני  ( לראיה  20 שנה של מה שנקרא "תהליך  השלום  ") וההסכם הזה  מבטל  את התזה הזו  שקושרת כל התקדמות  עם מדינות  ערב בהתקדמות  עם הפלסטינית .יש פה  שינוי  של  גישה וזה מבורך
.  
עכשיו בעניין "היצורים  "  ועל  כמה השמאל  מפרגן  ומה הבעיה שלכם  בימין  גם  כשאנחנו מפרגנים  יש לכם  תלונות  . היית קוראת לזהבה  גלאון יצורה ?  אלדד יניב  ?  אמנון  אברמוביץ ?  דנה ויס  רינה מסריח   סליחה   מצליח ?  האם כולם יצורים ?  כי אף אחד מהם  לא פירגן  , יושב לו  פאנל שלם   בשישי  ושעה שלמה    מדבר  לא על יתרונות  ההסכם עזבי לפרגן  לביבי  דברו תכלס  על ההסכם טוב לישראל רע  לישראל מה ?  לא לא  שעה שלמה  חפרו  בפאנל  על  סיפוח  ולמה אין סיפוח  ואיך ביבי בגד בימין  ולא הביא סיפוח  וכשסיימו לדבר  על למה אין סיפוח  נתנו  לקרח  לדבר על  השחיתות  של ביבי  . ככה נראיתה מהודרת החדשות  המרכזית בשישי  . פרגון ? הצחקת אותי יושבת  זהבה גלאון  וחופרת  על איך זה לא הסכם שלום  זה תרגיל הסחה  של ביבי 
אוהב 
ניקלס 
נ.ב  לא היה לי כוח  לערוך את הפוסט  איתכם הסליחה 

על פוסט זה מודים לך: יניב, ביטר

עוד..
לפני 3 שנים 9 חודשים - לפני 3 שנים 9 חודשים #1733 על ידיי ביטר
עד שאני לא ארביץ לעצמי במצלמות לא תרגע ?

מתחילים  להפריך סעיף אחרי סעיף - 

לכל רצף היסטורית  מדינתנו  מי שהחזיר שטחים היו הימין  ולא השמאל  - 

סיני , חברון  וההתנתקות.
(אני מרגישה שאני חוזרת על עצמי כמו  התוכי של שילת)

אם תרשום עוד 100 פעמים השמאל ויתר, השמאל מוותר לא יהפוך את זה לעובדתי, כי העובדות  מספרות לנו סיפור אחר לגמרי.

אם אתה חושב שההסכם הזה לא נעשה תחת לחץ אתה טועה, טרמפ  היה צריך לבוא עם הישג אישי שלו למזרח התיכון  ולמערכת הבחירות שלו, ושטרמפי מבקש ביבי נותן (אין פה ציניות נהפכו אני חושבת שזה סבבה לגמרי)

אני הולכת להמם אותך בהסכמתי שכן אני חושבת  שהתקשורת  נוטה יותר לשמאל וחסר איזון, יחד עם זאת בתור מישהי שכן מתחברת  לשמאל עם קריצה לימין אני דואגת  לאזן את זה, לא הכל בשמאל רע כמו  שלא הכל טוב בימין , תפנימו את זה , שמאל זו לא מילה גסה ולא קללה.

השמאל לא היה נותן את ירושלים תמורת כל שלום כמו שהימין לא יתן את ירושלים תמורת שלום עם איראן, המסך סופג הכל , לכתוב את זה לא הופך את זה לאמת.

אוהבת אותך (רוב הזמן)  והפוסט מושלם בדיוק כמוך בלי התייחסות כמובן למלל הלא רלוונטי }{
על פוסט זה מודים לך: eran245, נ י ק ל ס, איתי

עוד..
לפני 3 שנים 9 חודשים #1734 על ידיי יניב
גברת ביטר היקרה תרשי לי לתקן אותך ככה בקטנה
אולמרט הבטיח לא מעט בירושליים... קבלי ציטוט

אהוד אולמרט כמעט עשה היסטוריה: וויתור ישראלי על האגן הקדושבימים האחרונים חשף אהוד אולמרט הצעה חשאית ומדהימה למדי שהעביר לפלסטינים. הוא היה ראש הממשלה הישראלי הראשון שהסכים לוויתור על הריבונות הישראלית ב"אגן הקדוש" בירושלים ולניהול רב-לאומי שם. אבל הזמן הפוליטי שלו אזל לפני שהפלסטינים גיבשו הצעה נגדית
על פוסט זה מודים לך: ביטר

עוד..
לפני 3 שנים 9 חודשים - לפני 3 שנים 9 חודשים #1735 על ידיי ביטר
יש הבדל בין תיאורטי למעשי. לזה התכוונתי.

דבר איתי על מעשים בפועל   לא על  כוונות כאלה או אחרוות ופה לא חושבת שתוכל לתקן .

וניקלס  קבל - 

נתניהו: "ברור לי ששלום מחייב ויתור על שטח"

אני מצפה לפוסט התנצלות !
על פוסט זה מודים לך: יניב, eran245, איתי, חצרוני 7

עוד..
לפני 3 שנים 9 חודשים #1738 על ידיי ביטר

ניקי קבל עוד אחד..

סגל התייחס לנזק שהמהלך יעשה לתפיסה של השמאל ואמר: "אין צורך באשליות: הריבונות לא תהיה בקרוב כמובן. ובכל זאת קועקעה הערב תזה בת 53 שנה של השמאל, שלפיה השלום עם העולם הערבי יושג רק באמצעות ויתורים. הרף החדש: שלום תמורת שלום".

על פוסט זה מודים לך: יניב, eran245, נ י ק ל ס

עורכים ראשיים: קוקאי5