תחזית שנתית למדינת ישראל 2015

2879 פעמים

רוצים לדעת מי יבחר במרץ? ואיך תראה השנה מבחינה כלכלית? 
כל התשובות למטה - קרדיט ומקור ליה לואיס האסטרולוגית

יום הבחירות ה -17.3.15 מתאפיין בעיקר בשינויים קלים בצוות , הירח ביום הבחירות יהיה במזל דלי החדשני, יגרום לשינויים בכוח האדם, אשר יתנו יותר כוח לממשלה לפעול לקראת ביטחון חזק יותר , וממשלה חזקה בראשות מורחבת אך ללא שינוי-,כלומר כבוד ראש הממשלה בנימין נתניהו ימשיך לכהן בתפקיד ויהיה לו צוות חזק יותר עם יכולת חזקה יותר להעביר החלטות. 
 
העם רוצה שינוי אך שינוי מתון שרק יחזק אותנו . השנים הקשות יותר יהיו ב-2016- ואחריה תהיה פריחה כלכלית גדולה.שכנינו הערבים וערביי א'י עדין לא אמרו את מילתם האחרונה והם עדיין ירצו עצמאות שניכרת בעיקר ב-2017.כוכב צדק ברום שמיים השנה יגרות לשיפור כמה עמדות במדינה : בעיקר תקשורת וביטחון. יהיה חשוב יותר מכל שנה ונשקיע בעיקר בהתחזקות והתבצרות מול אוייבינו. ירח המקודם יכנס לביתינו ויעשה איזה שינוי הקשוב בתחום הגבולות ומעברי הגבול. המדינה אכן תתרחב בהשפעת יופיטר ולא תצטמצם. 
 
איני צופה מלחמות מיוחדות השנה, אך הפיתרון לתסיסה של הפלסטינאים טרם נמצא. 
זו שנה שבה יופיטר- כוכב צדק בשמיים ונוגע במנהיגות שלנו, כך שמדינת ישראל תתקדם גם בסטטוס מול העולם כולו. 
 
כלכלה 
 
תחום זה עובר כמה שינויים חשובים. כוכב שבתאי נכנס לבית הפרנסה ויגביל את המשכורות, ומקומות עבודה. מצד שני יקומו תאגידים. בקבוצות גדולות יתארגנו להתגבר על המצוקה.מתחיל מיתון משמעותי. 
כמו כן תחום הנדל'ן, בתים ודיור יהיה יותר דיור של קבוצות גדולות, הרבה דירות קטנות. תהיה בנייה ביהודה ושומרון ויציעו שם דיור מוזל.עדין יש פה דגש על בניה בטוחה, לחזק את בטחון המדינה בישובי ספר / עם ממ'דים וכו. הכלכלה תעבור התייעלות גם בהשקעות ונראה שיגיעו משקיעים מחו"ל ויבנו פה יותר מפעלים או מקומות עבודה לעתיד. הדגש על התבצרות.תחום העבודה והשירות במדינה יעבור רפורמה ב-2016. 
 
תקשורת 
 
פה רואים רפורמה רצינית והתייעלות בכל הקשור לתקשורת: הסברה, כבישים, מכוניות, אינטרנט, כבלים, טלפונים ושיחות ותקשורת בין מדינות- כמו שמיים פתוחים. אז שנה זו אכן מתחילה בהכנה לבחירות 
 
 
פברואר- מרץ זמן בחירות, יש הצלחה להקים ממשלה רחבה בראשות בנימין נתניהו וחברים חדשים בתפקידים חדשים אשר יחזקו את האופטימיות פה. 
 
מאי רואים צורך באיפוק ושמרנות וערכים. 
 
יולי קורה משהו מעניין הקשור למורשת והסטוריה ומיהו יהודי. 
 
זו שנה בה הממשלה החדשה פועלת חזק יותר, יש להזהר מאופטימיות יתר, אך הדגש יהיה על ביטחון, הגדלת ההתישבות ובניה באיזורים של ישובים הקרובים לגבולות. מיתון כלכלי, והכנה לקראת לחימה מבחוץ ומבית ב- 2016-17 שבסופה תהיה פריחה בכל התחומים.
שיהיה לנו במזל הצלחה וביטחון.