התחברו

אייל גולן שובר שתיקה 4.4.14

בידור ופנאי 1305 צפיות

אייל גולן משיב מלחמה ושולף גם את השד העדתי מהבקבוק: "הרחוב הגן עליי, התקשורת קרעה אותי"

אייל גולן הוא לא מהאנשים ששומרים דברים בבטן. אבל גם כשכל המדינה דיברה עליו, על אבא שלו והנערות - הוא שתק. עכשיו, כשגולן פותח את הפה - בראיון בלעדי ל"ידיעות אחרונות" - הוא לא עושה הנחות לאף אחד, לא מתחמק ושם את כל האמת שלו על השולחן.

 

 

"אני לא רוצה להגיע לפינות האלה, אבל רוב אלה שרקדו ליד הדם לא היו מזרחים. אשכנזים בתקשורת פחות הגנו עליי, בלשון עדינה", הוא מאשים. "הרחוב הגן עליי, התקשורת קרעה אותי ומי שקרע אותי בתקשורת היו יותר אשכנזים מאשר מזרחים. האצבע שלהם על ההדק הייתה קלה".

גולן גם מספק את גרסתו לפרשת הקטינות שנחשפה ופגעה לו קשות בקריירה. "לא היה שום דבר עם קטינות. באחת העדויות של הבנות היא טוענת שאמרו לה שהיא צריכה לשקר בקשר לגיל, כי אל אייל גולן לא נכנסים מתחת לגיל 18 הביתה. וככה זה תמיד היה. בחיים שלי לא נתתי לבחורות סמים. להפך, אני בן אדם נגד סמים. אם בחורה אומרת לי 'בוא, יהיה לנו סקס מדהים וניקח כדור', אני אומר לה 'כדור את יכולה לקחת, אבל נורופן או אדוויל'".

עוד בראיון - על רגע השבירה:

"אחרי שלושה ימים הבן שלי ליאם מטלפן אליי ואני שומע את הקול שלו שבור. יש לי גבר בבית, צריך להבין, הילד שלי, כמה שהוא בן 10, הוא חזק. לא יכול לעבור דרכו כלום. אני שואל אותו 'ליאם, איך אתה מרגיש?' הוא אומר לי 'הכל בסדר, אבא, תהיה רגוע'. ואיך שהוא אומר לי את זה, לא יכולתי להחזיק את השפופרת. התפרקתי ברמות שאני לא זוכר את עצמי. בכיתי ככה רק בהלוויה של סבא שלי שגידל אותי. לא יכולתי להחזיק את הטלפון ולא רציתי שישמע אותי בוכה. מצדי עכשיו תיקחו אותי עשר שנים לבית־סוהר, לא אכפת לי. אבל הקול של הילד שלי שבור ריסק אותי".

על הבילוי המביך עם אביו:

"כן, זה נשמע גרוע מאוד. אבא שלי הגיע אליי לדירה אחרי אינספור פעמים שהוא מצלצל אליי ואני מתחמק. ואז הוא עולה לדירה ונכנס עם שתי בחורות. ואז הן נכנסו וישבו בסלון, ואתה יודע, אני עומד כזה והולך כזה לכיוון המטבח אצלי. אחת מהן יושבת בדיוק על הקצה כזה של הספה. אני נעצר לידה והיא כזה באה לפתוח לי את המכנסיים, מורידה לי את המכנסיים ועושה מה שעושה. איך שזה מתחיל, אבא שלי לוקח את השנייה ויוצא למרפסת".

- איך אפשר? רק המחשבה על זה מזעזעת.

"מאוד מזעזע, אני מסכים איתך. אין משהו שאני יכול לומר חוץ מלהצטער על הסיטואציה ולהגיד שאני בן אדם וטעיתי בדבר הזה.

"מגעיל, גועל. קרה. ושוב פעם, מצטער שזה קרה. כשאני מסתכל על זה, אכזבתי גם את עצמי בסיטואציה הזאת. לא הייתי עושה את זה שוב ואני לא אעשה את זה שוב, ברור. אבל גם אני בן אדם כמו שאמרתי, וגם לי קורים דברים. עובדה שבסוף קמתי והלכתי. אני לא מכיר המון גברים שבחורה מבצעת בהם מין אוראלי והם בדיוק מבקשים ממנה תעודת זהות תוך כדי, וגם יעצרו אותה באמצע ויגידו לה די, מספיק, לכי.

"מכל הפרשה אני מתבייש ונגעל רק בכמה דקות האלה שהבחורות היו אצלי בדירה עם אבא שלי. על כל היתר אין לי על מה להתנצל כי מדובר בשקרים".

 

 הראיון הבלעדי המלא יפורסם ביום שישי במוסף חגיגי וכפול של "7 ימים" ב"ידיעות אחרונות" מקור וקרדיט לynet

תגיות

גם אתם יכולים לפתוח חדר בצאט המוביל בישראל! או סתם לגלוש בכיף בצאט מצלמות טרנד