.
×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 927

ידיעות אחרונות נגד ביבי נתניהו - ההתכתשות בפייסבוק עם משפ' מוזס

1872 Views

 

 

הבת של נוני מוזס מגיבה לדברים

כולם כבר יודעים , זוהי מערכת בחירות מרושעת ומכוערת להפליא , גם אלה שלא מתחברים לבוז'י התחברו לססמא "רק לא ביבי"


כאמור גם התקשורת על כל רבדיה התגייסה לנסות להחליף את השלטון

הבוקר החליט ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו לצאת בריש גלי נגד ידיעות אחרונות והעומד בראשה נוני מוזס
ואלה הדברים: "הגיע הזמן לשים את הדברים על השולחן: הגורם המרכזי שעומד מאחורי גל ההכפשות נגדי ונגד רעייתי הוא נוני מוזס, המוציא-לאור של העיתון ”ידיעות אחרונות“ ואתר האינטרנט Ynet. הוא אינו בוחל באמצעים כדי להפיל את שלטון הליכוד בראשותי, לסגור את עיתון ״ישראל היום״ ולהשיב את השליטה הדורסנית של ״ידיעות אחרונות״ בעיתונות הכתובה.

בשבועות האחרונים ההתקפות נגדי כבר לא מופיעות פעם אחת ביום, בשעות הבוקר, כשהעיתון ״ידיעות אחרונות״ מופץ. הן מתפרסמות כמעט כל שעה, ולעתים אפילו מדי חצי שעה, באתר YNET. שתי במות אלה יוזמות ומתזמנות הכפשות מגוחכות, כוזבות ומגמתיות נגדי ונגד רעייתי כחלק ממסע תקשורתי להחלפת שלטון הליכוד בשלטון השמאל ולהשתלטות מחדש של נוני מוזס על שוק התקשורת.

מסע ההכפשות הנרחב והמשורשר הזה משתמש בין השאר בעובדים לשעבר, המנסים להוציא כספים מהמדינה שלא כדין, וגם בכל מיני גורמים אינטרסנטיים אחרים.

אינני טוען שכל הביקורת המושמעת נגדי מקורה בנוני מוזס. ישנם גורמים רבים בתקשורת אשר עושים את עבודתם נאמנה. הם מבקרים את השלטון בצורה עניינית גם אם נוקבת. אבל פה מדובר בדבר אחר לגמרי: איש עסקים רב זרועות בתקשורת מנהל מסע הכפשות שיטתי נגד ראש ממשלה מכהן, כדי להחליף שלטון בישראל, למען אינטרס עסקי מובהק ורווח כספי אישי.

אני מביא את הדברים לידיעת הציבור כדי להבהיר: הליכוד ואני לא נירתע מהכפשות אלה. נמשיך להיאבק, נגד כל ההכפשות הזדוניות, למען ביטחונה ושגשוגה של מדינת ישראל. איש לא יעצור בעדנו.

זהו רק קצה הקרחון. ארחיב על כך בהמשך."

 

 הבת של מוזס , הדס מוזס ליכטנשטיין ניסתה  להתאפק ולהגיב לדברים ולבסוף החליטה לפרסם סטטוס שלדעתי דיי מצדיק את האמירה של ביבי

קבלו:

"חיכיתי וחיכיתי ולא ידעתי אם להגיד ולהגיב. לאבא שלי אין פייסבוק אז מאוד מקווה שהוא לא יכעס עליי כשהוא יקרא את זה.... אבל ראבאק!!!! מה נהיה??? אם ראש הממשלה עסוק כל היום רק בלהכפיש את אבא שלי, מאוד עצוב לחשוב במה הוא לא מתעסק!!! איפה מתחילים- חינוך, דיור, רווחה, בריאות והאיראנים. או האיראנים, לפתע הם ודאעש הפכו לבעיה זניחה וקטנה, כאילו שלא הייתה מלחמה לפני פחות משנה, כאילו שאין מלחמה עכשיו וכאילו שאין רעב במדינה. לא- מה שביבי נתניהו עסוק בו הוא נוני מוזס. גבירותיי ורבותיי- זהמה שראש הממשלה שלכם מתעסק בו. זה כבר לא קשור לדעות פוליטיות. זה קשור למי אתם רוצים שיהיה שם בשבילכם כאזרחים- מישהו שעסוק בלדאוג לביטחון ולרווחה או מישהו שעסוק בל הכפיש אחרים. זה קשור לזה שבמקום שידאגו לנו עסוקים כל היום בלספר לכם שקרים. חינמון- (נו באמת, אי אפשר לקרוא לנייר הזה של ישראל היום עיתון, לא באמת...) שכל מטרתו היא לקדם מועמד פוליטי. ואין לי בעיה עם תחרות. זה דבר בריא. אבל תחרות שמטרתה היא באמת נתינת אפשרויות לצרכן שידע שמקבל תקשורת וצרכנות נכונה ולא ממוממנת על ידי להעמיד פה ראש ממשלה. וללא שום קשר לצד הפוליטי שלכם- זה באמת או הם או הוא. בואו נצא מהחושך אל האור."

את ההבדל בין הסטטוסים אפשר לראות בכמות הלייקים
ביבי :10000
הדס: 100

 

And still counting...

ובעוד אנו סופרים את כמות הלייקים נחום ברנע מבכירי העיתון מחליט להצטרף לחגיגה
ברנע שהגיע היום לראיון עם קרן נויבך ברשת ב' הגיב על דברי רוה"מ וכך אמר :

פריטים קשורים

עכשיו בצאט המוביל בישראל! צאט מצלמות טרנד

Real time web analytics, Heat map tracking