ביבי מגיב לפרשת מיחזור הבקבוקים

3039 פעמים

תשובתו של בנימין נתניהו ראש הממשלה 

מתוך הפייסבוק :

"אין גבול לשיטת הקטרוג, שבה נוקטים גורמים מובילים בתקשורת, בניסיונם להפיל את שלטון הליכוד בהנהגתי ולהחליפו בממשלת שמאל בראשות ציפי ובוז׳י. תוך כדי המצב הביטחוני בגבול הצפון, והדהירה של איראן להסכם גרעיני רע שיסכן את ביטחונה של ישראל, סוקרה בהבלטה השאלה ״הקיומית״: מיחזור בקבוקים במעון ראש הממשלה.

ואכן מדובר בסיפור ממוחזר, ישן ומנופח. במאי 2013 העבירה רעייתי לקופת המדינה, ביוזמתה, מבלי שמישהו דרש לעשות זאת, פיקדון מצטבר של כמה שנים ממחזור בקבוקים בבית. מדובר בסכום של כמה עשרות שקלים מדי חודש, אשר שימש להוצאות קטנות בבית ראש הממשלה, והצטבר במשך השנים ל-4,000 שקלים על פי חישוב שנעשה ביוזמתה של רעייתי על דעת חשב משרד ראש הממשלה.

תשאלו איך אירוע זניח מלפני כמה שנים הפך לכותרות ענק שליליות ערב בחירות? האם באמת התקשורת הישראלית גילתה רק עכשיו את חשיבות המיחזור והשמירה על כדור הארץ?

התשובה פשוטה. בתקשורת הישראלית פועלים גורמים רבי עוצמה אשר מאמינים במחזור, אך לא של בקבוקים, אלא של השיטה הפסולה לנגח אותי דרך הכפשות מגמתיות ומעוותות נגד רעייתי במטרה להפיל את שלטון הליכוד בראשותי.

הם עושים זאת משום שהם יודעים כי בנושאים החיוניים לעתיד המדינה, ובראשם מי ישמור על ביטחון אזרחינו וילדינו, רוב גדול של הציבור הישראלי תומך בי ובליכוד ובדרכנו התקיפה והאחראית.

על כן הדרך לנסות להפיל את הליכוד בהנהגתי, היא להסיח את הדעת מהנושא המרכזי בבחירות: מי ינהיג את העם והמדינה, ממשלת ליכוד רחבה וחזקה בראשותי, או ממשלת שמאל חלשה וכנועה בראשות ציפי ובוז׳י.

הסחת דעת, הכפשות מגמתיות בלתי פוסקות נגד רעייתי והשחרת דמותה ואישיותה, פגיעה בי ובמשפחתי - כל האמצעים כשרים בתקופת בחירות. אבל דבר אחד הם לא לוקחים בחשבון: שהציבור הישראלי יותר חכם ממה שהם חושבים."

" גם הטענות לגבי הבקבוקים הממוחזרים - כמו השקר לגבי האלכוהול - מנופחות, ישנות וממוחזרות. רעיית ראש הממשלה החליטה לפנים משורתהדין, בגלל הזהירות היתרה שלה, להעביר 4,000 שקל לקופת המדינה כנגד הבקבוקים הממוחזרים. היא עשתה זאת ביוזמתה, מבלי שאיש דרש זאת ממנה, ועל אף העובדה שהכסף ממיחזור הבקבוקים (כמה עשרות שקלים בחודש) לא הגיע לידיה אלא שימש כקופה קטנה להוצאות הבית.

הנה תצהיר מטעמו של עובד מעון ראש הממשלה שטיפל במיחזור הבקבוקים ובתמורה: