סיפורים וחוויות מרגשות או מאכזבות או לא פתורות מהנסיון חיים שלכם

כלבה שלך ורק שלך :)

עוד..
לפני 10 שנים 4 חודשים #451 על ידיי yurigirl1
במחשבה על בן אדם שאני מאוד מכבדת :)

שתינו בחדר שיש בו רק מיטה, אתה יושב על המיטה ומסתכל עלי בעיניים.. אני מנסה לברוח מהמבט שלך,

אתה מתקרב המבט שלי ברצפה אתה מרים לי את הסנטר ומסתכל לי ישר בעיניים

פונה אל האוזן ולוחש בציווי להוריד חולצה, אתה מתרחק מעט מסתכל עלי מלמעלה למטה,

אני מורידה את החולצה ועומדת שהידים שלי מחבקות את גופי אתה צועק עליי לא כלבה קטנה ידיים לצידי הגוף

ואני עושה את זה.

אתה שולח את היד לחזייה שלי וגורם לי להתקרב אלייך במשיכה, אתהה תופס לי בשיער ומושך אותו ככה הראש שלי מתרומם לפני הפנים שלך ואתה נותן לי נשקת כל הכבוד במצח.

אני מרגישה את הידיים שלך יורדות לי לקרסים של החזייה ופותחות אותה כשהחזייה נופלת לרצפה אתה מצמיד אותי אלייךתופס לי בשד השמאלי חזק אני מגניבה גניחה קטנה ואתה מחייך.

אתה נותן לאצבעות שלך לרדת דרומה למתחת לחצאית מלטפות לי בתחילה את הטוסיק בודקות אותו ממשיכות לקדימה אתה מעביר אצבע אחת על התחתון ובודק את "המצב" מזיז קצת מימנו הצידה מלטף אותי שם קצת אתה שומע אותי גונחת ואתה מיד מוציא את האצבע ואומר לי למצוץ אותה בשבילך,

לאהוב את הטעם שלי

אתה מוציא אותה מהפה שלי ונותן לי נשיקה במצח, אני נותנת לך מבט של עוד בבקשה עוד ואתה מחייך, אני נופלת בכוונה לרצפה יושבת בצורה מוזרה מושכת לך בג'ינס מראה לך את ההזדקקות שלי, ואתה צוחק ומניד בראשך לשלילה ואומר סבלנות ילדונת סבלנות ..

אני משפילה את מבטי לידי משחקת עם שולי החצאית ומסמיקה אתה מתכופף ומניח את ידך על הצוואר שלי מכווץ את כף ידך סביבו חלש אני נאנקת אתה פונה לאוזן שלי ומצווה עיניים אלי כלבה שהיו פתוחות כל הזמן אני רוצה שתראי שתרגישי אני מהנהנת בראשי לפני שאני צליחה לסדר את הנשימה אתה תופס לי בזרוע ומושך אותי לעמידה אתה משחרר ומתרחק מימני.

אני עוצמת עיניים לרגע ואתה שואל "את מתגרה בי כלבה" "לא אדוני" "אז למה את לא עושה את מה שביקשתי מימך?" "סליחה אדוני לא התכוונתי" "את רוצה שאני אסלח לך ?" "כן אדוני" "את תצטרכי להוכיח עד כמה את רוצה אותה" אני מאוד רוצה אותה אדוני" "מילים לא יעזרו פה**** " ברגע שאתה נוזף בי ואומר את השם שלי ככה אני לאא מצליחה להגיד כלום אני עומדת ומסתכלת עלייך אתה מנסה לא לחייך ואני צוחקת מי זה.

אתה קשוח אבל אוהב זה עושה נעים להסתכל עלייך שאני לרגע ממצמצת אתה לא עומד ליד מיטה אני מרגישה אותך מאחורי ממש לי את התחת מתחת לחצאית אני שומעת את הנשימות שלך באוזן שלי נהנת מהם אני שוב צוחקת ואת נותן לי בייס בכתף אני צורחת "אהה זה כואב" "תתרגלי כי מחכים לך עוד כמה כאלה" "כן אדוני" אתה מוריד לי את התחתון והוא גולש לרצפה אני מפנה את אפי לצוואר שלך מריחה את ריח הקפה שלך עם חיוך ענק אתה נותן לי ספנק על הטוסיק "אהה" אתה לוחש לי באוזן " ילדה טובה שאני פותח את העיניים שלי את כבר שוכבת על המיטה ומוכנה לקראתי" "כן אדוני" אני הולכת מהר למיטה שוכבת על הגב עם רגליים פתוחות רק בשבילך אתה פותח עיניים וצועק "לא! לא ככה אני אוהב אותך את הכלבה שלי ...

אני רוצה אותך על 4 , אבל אל תזוזי" אתה מתקרב אלי עולה על המיטה מסתכל לי בעיניים וקושר סביבם מטפחת לוחש לי באוזן שעכשיו מתחיל המשחק האמתי ושוב אני מרגישה את הפרפרים בבטן ואותך מלקק לי את הצוואר ומקריב את האגן שלך אלי כדי שאני ירגיש את הזיקפה שלך אני נאנקת שוב מחייכת מאושרת מזה שאני גורמת לך להרגיש ככה אתה מנשק אותי לאורך הצוואר ומלקק זה גורם לי לרחף ואז אתה נושך תוך כדי ומחזיר אותי חזרה אלייך זה פשוט אלוהי.

אתה ממשיך לרדת לשדיים שלי שד אחד בתוך הפה שלך אתה מוצץ אותו נושך מלקק את הפטמה שבין שינייך והיא ישר עומדת למגע שלך ומתקשה, ביד שלך אתה תופס לי את השד מועך אותו וצובט ומושך ומוחץ את הפטמה ככה שגם היא נעמדת בשבילך ואז מחליף, גם השד שני מקבל את אותו הטיפול האוהב והמסור שלך אני נאנקת וגונחת ורוצה גם לפנק אותך ואתה לא נותן לי אתה ממשיך להתעסק לי בפטמות ואני לא מסוגלת "בבקשה תינגע בי אדוני בבקשה" "עדין לא את חייבת להרוויח את זה" "אאהה".

אתה ממשיך במסע שלך לאורך הגוף שלי מלטף אותו מנשק לי את הירך ונותן לו ביס ככה בשתי הרגליים אני שוב גונחת אני מרגישה אותך נושף לי על האזור האסור אני גונחת "בבקשההה" אתה צוחק נותן לו נשיקה ועולה שוב למעלה מחכך את אפך באפי ואומר לי להיות בשקט אני מהנהנת שתי האצבעות שלך מטיילות לי על הפה "תמצצי אותם קטנה שלי" אני מוצצת אותן מרטיבה אותן כאילו היו האיבר המתוק שלך האף שלך מלטף לי את הלחי אתה מעליי אני מרגישה אותך לוחש לי באוזן תרגישי אותי ותוך שנייה שתי האצבעות שלך בתוכי נחדרות משחקות להן אני גונחת חזק מתכווצת קלות לא ציפיתי לזה אני נהנת מתמסרת אליהן זזה איתן מרגישה אותן בתוך הכוס שלי יוצאות נכנסות מהר לאט משחקות לי בדגדגן מוחצות אותו מסובבות סביבו גורמות לי לגנוח להנות "אהה אני רוצה אני רוצה " "עדין לא קטנה אני אוהב את הרטיבות שלך" "אני אנסה " "את רק תנסי" "כן אדוני" "לא כלבה קדמה להיות על 4 עכשיו" אתה שוב כועס אבל למה מה עשיתי.

אתה מושך לי בשיער ועם היד שלך אתה שוב מספינק לי על התחת פעם אחת בום "אאה" ליטוף פעם שניה שוב יותר חזק ליטוף ככה 12 פעמים אני גונחת טוב לי כואב לי אתה מאושר אני מאושר אתה נושך אותי לאורך כל הגב והטוסיק חזק חלש משחק אם רמת הכאב זה מטריף אני רוצה לגמור אבל לא אומרת כלום אני מרגישה את האצבע שלך מלטפת לי את החור של הטוסיק ואתה לוחש לי באוזן "את שלי כלבה כולך שלי " אני גונחת מנידה בראשי וצועקת "קפוצינו" אתה מפסיק, צוחק מעט מתקרב לי אל האוזן " כלבה טובה אני יודע לחכות הוא עוד יהיה שלי ורק שלי!" אתה כל הזמן יודע מה להגיד זה משגע אותי..

שאני עדין על 4 אתה קושר לי את הידיים מאחורי גבי שהטוסיק בולט כלפי מעלה אתה שוב נותן לי ביס "אהה" "טוב כלבה קטנה מספיק לחשוב על עצמך" אתה מוריד את הנעלים השחורות ואחריהם את הג'ינס והתחתונים אתה מתקרב לי אל האוזן מקדימה לוחש לי "תמצצי אותו תאהבי אותו" אתה מרים לי את סנטר אוחז בו מקרב אותי אליו אני מרגישה אותו זז ליד השפתיים שלי אתה מתרחק קצת אומר לי להגיע אליו הוא ממש קרוב אבל אין לי לשון מספיק ארוכה אתה צוחק על הניסיונות הכושלים שלי אני נאנחת, ולפני שאני שמה לב באמצע הפיהוק אותה דוחף לי אותו לתוך הפה מזיין לי אותו היד לך ממשיכה להחזיק לי את הצוואר ואני מזיזה את הראש לפי הקצב שלך מאמצת אותו את כולו בתוך הפה שלי אוהבת אותו אני עוצמת בטעות עיניים אתה מושך לי בשיער חזק "לא כלבה!" אני מסתכלת עליך אתה משמיע את הקולות שלך אני נהנת מהם ומזה שאני מספקת אותך כיף לי.

אתה מוציא אותו מהפה שלי ומסובב אותי לצד השני שהתחת שלי עכשיו לכיוון שלך אתה שוב מפליק לי בו 15 ספנקים כל אחד ברמת כאב שונה העור שלי מאדים אתה מלטף ונושך שם תמיד וזה כל כך נעים ומענג "אני רוצה אותך " מה כלבה" אני רוצה אותך בתוכי" "את מי את רוצה בתוכך כלבה קטנה וחסרת חינוך אייני מבין" "אותך אדוני אותך" אתה נותן לי ספנק חזק בטוסיק אני גונחת "שוב כלבה והפעם נכון" "אני רוצה אותך בתוכי אדוני תזיין את הכלבה שלך, אותי תגרום לי לגמור בשבילך", "ילדה טובה" ובתוך שנייה שאתה לא מספיק לסיים את המילה טובה אתה כבר בתוכי משפשף אותו על הדגדגן שלי לאורך השפתיים נותן תפיחות קטנות לכל האורך אני גונחת והנשימות שלי כבדות, אתה מחדיר אותו לאט לאט נותן לי בהתחלה להרגיש אותו להתחבר אליו להתמסר ואז אתה יוצא לא לא אל תצא ובום ניכנס לבפנים ושוב יוצא וניכנס חזק זה משגע אני רוצה "עוד עוד " אני גונחת אתה צוחק מושך לי בשיער מתקרב לי לאוזן "מה הכלבה עוד רוצה" "שהאדון שלה יזיין אותה חזק" "אם כך זה מה שהכלבה תקבל".

אתה מחדיר אותו מהר יד אחת תופסת לי בשיער השניה באגן, אתה מזין אותי מהר מהר מהר באמצע מפסיק והמשנה שוב את הקצב אתה משגע אותי אתה נושך אותי בכתף אני נאנקת ממשיכה לגנוח חזק "אני אוהב שאת גונחת" אני מחייכת אני מאושרת אני רוצה לגמור אתה מרגיש את זה את שוב מתחיל לזיין אותי מהר ומהר ועמוק אתה גם גונח "קדימה קטנה תני לי את זה" אני גומרת כל הגוף שלי רועד הנשימה שלי כבדה אתה גומר גם.

הפנים שלי בתוך המיטה אני לא רוצה להסתכל אלייך אתה פותח לי את הקשר בידיים ומוריד לי את המטפחת ונותן לי נשיקה על הראש ובלחי בייס קטן באוזן ולוחש " את הכלבה הכי משעשעת וחמודה ****ל" אני מחייכת ונרדמת בזמן שאתה משחק לי בשיער.

**** = השם שלי..

נדרשת התחברות או צור חשבון על מנת להשתתף בדיון לכתוב או להודות

עוד..
לפני 9 שנים 7 חודשים #567 על ידיי ימי
תשובה של: ימי בנושא: כלבה שלך ורק שלך :)
איזה פוסט אירוטי

נדרשת התחברות או צור חשבון על מנת להשתתף בדיון לכתוב או להודות

עורכים ראשיים: קוקאי5