ברוכים הבאים לפורום בענייני הצאט

פה המקום לדבר על כל מה שקשור לצאט מה שמפריע מה שרוצים לשנות גם דברים טובים אם יש כאלו

ביבי, עסקת טיעון, תרומות, ומה שבניהם

עוד..
לפני 2 שנים 3 חודשים #1934 על ידיי נ י ק ל ס
והנה  אני חשבתי  שאכפת לכן רק  מאופי   
על פוסט זה מודים לך: חצרוני 7

נדרשת התחברות או צור חשבון על מנת להשתתף בדיון לכתוב או להודות

עוד..
לפני 2 שנים 3 חודשים - לפני 2 שנים 3 חודשים #1936 על ידיי קוקאי5

חצ  היקר  קודם  כל ליבי    איתך  על  זה שביטר  שופטת  אותך   לחומרה    על  2  ס"מ  אבל 
 אני פה  לפתור   לך את הבעיה   הפתרון  בפנים <בפוסט>

שעה  9   ביבי  רוהמ---   בני  ישראל   קנו  איזה   מאה  רכבים  לכל  משפחה.... מחשב   לכל   ילד ולכל   עצמון , קוקאי  יכול  להכין  קפה    עם כוסות חד פעמי וכפיות חד פעמי ולא  צריך לשטוף כלים..סוללרי במחיר חבילה  שאפילו ילד  בגן   יקבל....  ידוע בכל העולם  שישראל   בתקופת ביבי  שגשגה  כלכלית  ..

שעה 10  ביבי לא רוהמ- איןןןןןןןןןןןןן יותר   מועדוניםםםםםםם.......אין יותר   חד  פעמי    ואין יותר ואין יותר....מדיניות   שגויה  של  לא לתת מענקים    כי   העשירים    גם מקבלים  וזה לא צודק  .. בנתיים   עסקים  קורסים לחלוטין...וביבי  קודם  כל חילק לכולם  בכדיי שהכלכלה תמשיך לנוע     גם במחיר  של לתת לעשירים  ואחר  כך להתחשבן איתם... תחשוב  לבד  מה    יותר  נכון.

שעה 9   ביבי  רוהמ- מנסה  להשתמש   ברעם  להקים  ממשלה....ואנחנו הרי מכירים  את ביבי    הוא לא  היה נסחט   על ידיי עבאס והיה  משתמש  בעבאס   לצרכי המדינה...  ולצרכי הממשלה  שלו..כמו שעשה לגנץ וכמו שעשה  לכל האחרים....
שעה 10-ביבי לא   רוהמ  ובשביל   שעבאס   יתמוך בממשלה  ..כולם  פותחים רגליים  ונדמה   שהוא   הראש  ממשלה    בפועל  והשאר  רק   משרתים  שלו...
אז  תפנימו את זה  כבר  ותפסיקו  להגיד   את השטות הזו   שביבי  הכשיר  את עבאס....אתם בעצמיכם   כועסים עליו שהוא  מנצל אנשים    לטובתו  וההפך לא  קיים אצלו...

לגבי שאר   העניינים עם השעון... היריעה   קצרה  מלהכיל 

אבל  אני רוצה  לפרגן  לממשלת השינוי שלך  על פועלה  בתחומים הבאים:
תקציב של 12 מיליון ש"ח יועבר לטיפול בחתולי הרחוב -    ביבי  המושחת    לא  אכפת לו  מחתולים   גועל נפש  של ראש ממשלה...לכלא!
נכנס לסל התרופות: המדינה תממן שינוי קול לטרנסג'נדרים <ממשלה    מצילת  חיים>.....ביבי  החלאה  לא  אכפת לו   איך נשמעים  טרנסגדרים...גועל  נפש ....לכלא!
גלובס:תקציב החברה הערבית: 30 מיליארד ש'; עבאס: כל מה שהבטחנו, קיבלנו.... 
הישגים מרשימים! וזה   רק  כשנה  יש  עוד   3    אני מניח   שבהמשך   יצליחו לממן  כדורים נגד  צרבת  לנמלים... ולהוסיף  לסל  את  ה-2  סמ   שחסרים לך בשביל ביטר....<הפתרון  שהבטחתי>

ועכשיו  מה   אני  בוחר לזכור   מביבי  שאתם  שמתם בצד כלא היה
מעבר להישגים כלכלים  חסרי תקדים.
גדר   נגד  מסתננים   ממצריים  
מערכת  נטרול המנהרות   ההתקפיות של החמאס
נטרול מנהרות  הטרור  של  חיזבאללה
עמידה איתנה    מול  העולם    נגד  הסכמים  עם איראן   <שתטמון את הראש  בחול     עד מחר  כמו  רוב  העולם..איראן רוצה  בהשמדת ישראל והשתלטות על  המזה"ת לפחות>
שחרור   גלעד  שליט למרות   ובניגוד  לעמדת  הרוב  שהיו נגד שחרור מחבלים  <ומה  גם  שגלעד  שליט    נפל בשבי  לא  במשמרת של ביבי >
הכרת  ארה"ב  בריבונות  על  רמת הגולן
הכרה  בירושליים   כבירת   ישראל העברת  השגרירות
הסכמי אברהם  ושאר   הסכמי  שלום.
ייצוג ישראל  בעולם  בצורה  מעוררת  התפעלות!
*התנהלות  מול החמאס
כל בר  דעת  יודע  שכיבוש  הרצועה  =מאות חיילים  הרוגים ובוץ  עזתי.....ביבי  לא  יקח אותנו לשם.
כל בר  דעת יודע   שמחיקת  הרצועה   ושיטוח  עזה   זה  פשעי מלחמה יוביל למשפטים  בינלאומיים ואולי לסופה   של המדינה  הזאת.
כל בר   דעת יודע שמיטוט   החמאס   ישאיר חלל  ריק  שאותו ימלאו    אירגונים   כמו אל  קעידאה   דעאש  והשם ישמור..
נותר   רק  דבר  אחד    לנסות לשלוט כלכלית   דרך העברת  כספים מקטאר    לחמאס ולהשיג    שקט
לקחתם את   זה והפכתם את    זה לשוחד  שביבי   בעצמו נותן    בשביל  לקבל  שקט...כשלמעשה   אין פתרון אחר....אתם מצליחים  לייצר  מכל  דבר   כתב אישום נגד  ביבי...מדהים!

קח את כל   זה  ולא  אכפת לי  אם הוא  מושחת   לא  אכפת לי  אם הוא מעשן    סיגרים  של  1000  דולר  לא  אכפת לי   אם הוא  משפיע  על וואלה    שיעשו לו סיקור חיובי  וגם לא  אכפת לי   איזה גלידה   שרה אוכלת..   אני מזמין אותה  גולדה  עלייי....
זה מה שאנחנו   ה"ביביסטים"  סו  קולד  מרגישים....אין   אחר    שאנחנו מכירים  שיכול  להגיע   להשיגים   מרשימים כאלה וכל השאר  נראים ליצנים לידו
אז כל אלה    שאומרים  שאנחנו  מעריצים הערצה עיוורת  את ביבי   טועים  ...אנחנו    דואגים למדינה   שלנו ,ומשמרים את זה שלראייתנו יכול  להוביל  אותה  בתסבוכת  הבלתי  אפשרית הזאת...
המנהל  שיווק  של חברת  הרהיטים רים    הרבה יותר     כשרוני  מקריין החדשות   והיזם  הייטק 
 ואל תתבלבל  אני    כן חושב  שבנט ולפיד יעשו הכל לטובת  המדינה   הבעיה   שהם  לא יודעים  איך, 
ויש  הבדל   בין  כוונות  טובות  לבין   יישומן.

ואם  כל זה  מסואב ולא   ברור  אני   אסכם   לך   בכמה  שורות....
אנחנו  נמצאים  במטוס  ויש  כל מניי טייסים  <ביבי בנט גנץ לפיד> יש  סיכוי שכולם יצליחו להנחית את המטוס ונשאר  בחיים   אבל יש לנו טייס   אחד   ביבי  שמו...שבטוח  ינחית   את המטוס....כולנו יודעים שאיתו המטוס  מאה אחוז  נוחת בשלום,  עממה  יש  סיכוי  שהטייס  הזה  מעשן סיגרים  וגונב  את   המשקאות    מהדיוטי  פרי .....אז  בוא   נשליך  אותו מהמטוס   כעונש  ונשאר   עם טייסים    שאולי     ירסקו אותנו  ..נתרסק  אבל  העיקר  לא  גנבו  לנו משקאות..

אני   בטיסה זו  מגן  בגופי  על הטייס  ביבי  ולא  בגלל הערצה   עיוורת ולא  בגלל שאני ביביסט ,  בגלל שאני     רוצה   לנחות  בשלום     ולא  מוכן להמר   עם טייסים  שכותבים  ספר  "איך לנצח  את הקורונה בשבוע" ואחר   כך   יוצאים שניצלים .
ואף אחד  לא  יכול לטעון שאני מעריץ  את הטייס   ביבי  ..אני פשוט דואג  לעצמי  ולחיים 
שלי      אין בין  זה לבין הערצת הטייס   דבר וחצי דבר.
ואם אראה את הטייס  מוותר ונכנע  לזה  שרוצה  להשליך אותו מהמטוס אני  אעשה    גיוס  המונים   למען      לחזק  אותו ולמען שידע שרוב  הנוסעים  רוצים   שהוא ינחית את המטוס ולא  ישאיר  אותנו בידיים  של   נהגי  קורקינטים.
אין פה  שום עניין כלכלי

מצטער ששלי יצא  יותר  ארוך משלך :) 

הכותב  אינו מהווה  תחרות   עבורך   בעניין ביטר  ,  חסרים לו  קצת יותר  מ-2   סמ
קוקאי5
עריכה אחרונה:לפני 2 שנים 3 חודשים עי קוקאי5.
על פוסט זה מודים לך: שיראל, lilo, shorty, ניב, א2יטלטול

עוד..
לפני 2 שנים 3 חודשים - לפני 2 שנים 3 חודשים #1937 על ידיי חצרוני 7
את האמת, התלבטתי אם להגיב מהטעם הפשוט שלצערי רוב מה שאתה אומר נאמר באופן ספקולטיבי לא מבוסס עם הנחות סובייקטיביות לגמרי כמו ״כל בר דעת יודע ש...״ או ׳לתת לעשירים ואחכ להתחשבן איתם׳  מה זה כל בר דעת יודע ש? יש נתונים - תביא. 

לחלופין ובאופן אנקדוטלי, פרשנויות שהן נדמות יותר כמשאלת לב: שכשביבי עושה מומ עם רעמ זה ׳רק לנצלו לצרכי טובת המדינה׳ וכשכל האחרים זה לטובתם האישית ולא טובת המדינה. לפי מה אתה מסיק את זה?  הנחתך מתבססת על זה שהוא פשוט שקרן, אז למה שלא ישקר גם לו? אחלה טיעון. אלא ששקרן לא משקר רק לטובת המדינה, דבר שאתה קובע באופן אבסולוטי שביבי משתמש בנוכלותו רק לטובת המדינה. 

לגופם של דברים:
גם אם היה פה שגשוג כלכלי וגם אם היה פה זוועה - אני מקווה שתסכים איתי שבכמה חודשים אי אפשר לשנות לכאן או לכאן כל כך מהר. אשמח אם תתן דוגמאות מהעולם אם יש כלכלות ששינו באופן כל כך דרמטי את מצבן בכמה חודשים ספורים. דבר שגם קשה לייחס לכך רצינות, כאשר אתם טענתם החל מהיום השני של בנט בשלטון שהכלכלה קורסת ופתאום צץ יוקר המחייה. זה פשוט לא רציני וילדותי מדי להתייחס לזה.
יוקר המחיה התחיל רק עם הממשלה החדשה - זה לא אמת. זו לא דיעה אישית או פרשנות. תרצה מקורות או נתונים לכך שיוקר המחיה פה היה מהגבוהים שיש בתקופת טרום בנט? רק תגיד. 

בתוך כך, הכלכלה בישראל בתקופת ביבי היתה חזקה ואף שרדה משברים עולמים משמעותיים, אבל לצד זה, יש לציין שמי שנהנה מהצמיחה שהיתה פה - לא היה מעמד הביניים שנחלש ולא העניים, אלא בעיקר העשירים שהתעשרו יותר. ואת זה ניתן לראות גם במדדים בoecd וגם במדדי אי השוויון שישראל נחשבת אחת המדינות עם הפערים הגדולים ביותר באי השוויון בין העשירונים השונים.
להדגיש: כמות קניית רכבים - אינו מדד וגם לא כמות קניית כלים חד פעמיים. 

הסיבה שיש האטה עכשיו ברכישת מכוניות חדשות היא פשוטה מאד - יש האטה בשרשרת האספקה בכל העולם, לא שינוי מדיניות צריכה של ישראלים בגלל שאין יותר ביבי. אם קניית מכוניות היא המדד שלך לכלכלה טובה או לא - אז   ישראלים מאז ומעולם צרכו באשראי מעבר ליכולתם דברים פה, במיוחד אוכלוסיות חלשות שנהנות ממינוף מטורף של חברות ליסינג והלוואות בלון למיניהם.

מבחינת הישגי ירושת נתניהו שאתה מבכר להלל ולשבח  אזכיר ש:

תשתית תחבורתית איומה - מדינה בפקק אחד גדול. בניית מחלפים ומחלפים שלא נותנים מענה במקום רפורמה נדרשת בעידוד תחבורה ציבורית והקצאת משאבים לשם כך.

הגירעון התקציבי הגדול בתולדות המדינה. 

שחרור גלעד שליט הביא לשחרור 1027 מחבלים שחלקם חזר לרצוח ונקטפו בעקבות זה חייהם של יהודים נוספים. האם שווה? חלק יגידו כן, חלק לא. 

עמידה איתנה מול העולם נגד איראן: מר בטחון שהבטיח ערב הבחירות ב2009 להשמיד את מאגר הגרעין האיראני שהיתה אז עם 30 קג של אורניום - לאחר עידודו את טראמפ לצאת מהסכם הגרעין - הם היו עם 350 קג אירניום וכיום יש לפי ההערכות כ-2.5 טון אורניום כולל טילים בליסטיים על דלק מוצק שיחד עם שלוחתה בצפון חיזבאללה - מכסים את כל שטח ישראל. הכי קרובה אי פעם לגרעין. נתונים אמרנו?! 
אגב, בנאומים, מצגות, מיצגים אור קוליים ובריסטולים אין שני לו. מוש. בפועל? איראן עכשיו מדינת סף גרעינית. הכי קרובה לגרעין אי פעם. איך זה בדיוק הישג?

לגבי חמאס, ו׳כל בר דעת יודע ש׳ אשמח להבהרות מדוע ערב הבחירות ב2009 ביבי הבטיח את מיטוט שלטון החמאס אם ידע שכיבוש הרצועה תוביל לסוף מדינת ישראל לדבריך.

הפקרת הדרום, הזנחה איומה  והתעלמות מוחלטת  ואי האכיפה בישובים הבדואיים

התעלמות מוחלטת וחוסר מדיניות  מהפשיעה במגזר הערבי. 

החלשה מכוונת ושיטתית של המשטרה והתקפות משולחות רסן כלפי מוסדות שלטון החוק. 

נתניהו לקח את המדינה בת ערובה כשלא איפשר העברת תקציב (גם זה לטובת העם בלבד) הקפאת מינויים בשורה של תפקידים בכירים בשירות המדינה. קשה להתווכח עם ביביסטים שלא חושבים שדרוש כלל להעביר תקציב או למנות בכירים בשירות המדינה ולא רק ממלאי מקום זמניים. 

אופן ניהול הקורונה בתקופתו היה שערורייתי - סגרים שחרבו תכלכלה, מענקים שעוד 3 דורות ישלמו עליהם (לא העשירים שאתם אתה משום מה קובע ׳שביבי יתחשבן אחרי זה איתם׳) ומדיניות חלת איומה שעודדה אנשים להמשיך להיות בבית; מקום 1 בעולם במס הימים שמערכת החינוך היתה מושבתת. ולא נדבר על כמות המתים וקבינט הקורונה הקרקסי שהיה. מה שכן, מסיבות עיתונאים דרמטיות - היו גם היו. אסביר בהרחבה בהמשך.

הנסיון לרדד ולעשות רדוקציה לכמה סיגרים ושמפניות וסיקור אוהד פשוט חוטא לכתבי האישום החמורים שהוגשו נגדו שחוצים הרבה את רף מעטפת 60 אלף השקלים שאולמרט קיבל (שם לא טענתם משום מה לרדיפה ותפירת תיקים)  ולא משקף דבר ממה שיש בכתב האישום ביותר מ150 סעיפיו השונים. 
אסביר בהזדמנות בפוסט נפרד מדוע וגם אפרט, כולל הנחות מפליגות שמנדלבליט העניק לו ולמשפחתו בתיקים. כן, מנדלבליט המושמץ והרשע פעל רבות לטובת נתניהו, בניגוד לנרטיב שמנסים לייצר בערוצי השופרות השונים. 

הסכמי אברהם - שאפו. מצוין.

תרשה לי לא להתייחס לפופוליזם זול ודחקות של תקציב לחתולים וטראנסג׳נדרים. כשתרצה לדבר על התקציב באופן רציני כאשר אתה יודע שסך התקציב השנתי של מדינת ישראל 452 מיליארד ולאן הכסף הולך - אשמח לדון על כך. 

אגב, יש לי דוקא לא מעט ביקורת על הממשלה החדשה, כולל הסיוע לעסקים בתקופת המשבר, הגדלת הפנסיות לאנשי הקבע ועוד. יחד עם זאת, בתקופה הקצרה שלהם - ובעטיים של משברים לא קטנים (למרות שאתה חושב שביבי השאיר פה זהב) - הם התחילו להניע רפורמות ולהזיז תהליכים קפואים שהיו פה - ארחיב על כך בהמשך.

לסיום,
אני עדיין לא מבין מה מכל מה שכתבת מה מפריך או מאשש את כל שינוי העמדות שלכם לפי פולחן האישיות לביבי והפוזיציה. 

חצרוני,
12 סמ. 

עריכה אחרונה:לפני 2 שנים 3 חודשים עי חצרוני 7.
על פוסט זה מודים לך: א2יטלטול, blur

עוד..
לפני 2 שנים 3 חודשים - לפני 2 שנים 3 חודשים #1940 על ידיי קוקאי5
חצ היקר   
אני לא  הולך להתפלמס   איתך על  כל הסעיפים  שכתבת   והסיבה  היא  שאפשר  להתווכח עד מחר  אף  צד  לא ישכנע   את השני 

אני  אמחיש  לך    את   זה  באמצעות קטע אחד     שמופיע  אצלי כחיובי  ואצלך  כלא  ממש  סיפור  הצלחה..

אני חושב  ששנינו  רואים אותו סרט  אבל כל אחד יושב   בזוית אחרת עם ערכים אחרים  ורואה  את   מה   שהוא חונך לראות ....וינק  מהסביבה בה הוא  גדל וטפטפה  לו  למוח....

גלעד  שליט   - לשחרר מחבלים  ולהציל חייל   צהל  מהשבי  זה לא  מהלך שיזכה   או זיכה את ביבי  בנקודות 
ואדם  מושחת   שאכפת לו רק   מעצמו ומהכסא   שלו ,    היה    נמנע מזה..  הייתה  המון ביקורת    והתנגדות מבית למהלך.
כל מנהיג  שפוי שאכפת לו  מהכסא שלו  היה  יוצא  בהודעה  שלא נכנע  למחבלים ולסחטנות  של הטרור...ומרצה  את  דעת ההמונים..  כשחייל צהל נמק  בשבי.
    אבל לא אצל ביבי 
גם  עם המאבטח  מירדן   גם  עם  נעמה ישככר.

עכשיו  להבדלים בין הסרט שאני   רואה  לסרט שאתה  רואה
אני  רואה   מנהיג גדול שמוכן לקחת  כל סיכון     גם  עתידי   שמחבלים  יחזרו    לעשות פיגועים בשביל להציל עכשיו   ברגע  זה  את גלעד  שליט שלאחרונה  הקים   בית   בישראל 

אני רואה  מנהיג  גדול ששולח מסר   "שתדע כל אם  עבריה". 
ואני רואה  מנהיג     שנוסך  בטחון בחיילים  שלנו שיש  מדינה מאחוריהם והוא נלחמים  למען  מדינה  שלא תזניח אותם

להבדיל אלפי  הבדלות   ממנהיג   שמתקשר  לנחם  אב   שכול על בנו "בראל" ז"ל ואפילו  לא  טרח  לבדוק   מה  השם שלו...
זה נראה לך   קטנוני       אבל  אני בטוח  שכל חייל     שמשווה   בין  המנהיגים     יעדיף   להיות בצבא    של  מדינה שעומד     אחד  כמו  ביבי ולא  אחד  כמו זה  שלא   יודע  מה  השם   של  הנופל
ואיך נראה    צבא  של מדינה  שבראשה  עומד   ליצן ,ואיך נראה   צבא שבראשה  עומד  מנהיג   גדול <יש  ערך לדברים האלה>
המנהיג  שלנו  הוא    גם סימבול שמקיים או לא את רוח המוטיבציה

אתה לעומתי  רואה    בסרט  שלך מנהיג  שיש  חשד שהוא אינטרסנט   שמשחרר  חייל  מהשבי  בשביל  הון  פוליטי  ולא  אכפת לו שהמחבלים    שהוא משחרר   יחזרו  לפגע....

ולמעשה  אני  מבין   אותך  .... אז    בוא   גם אתה תבין  אותי 
אני  מוקיר  תודה  למי שאני  מרגיש  שדאג לי ולמדינה   שלי 
כמו  שהוא  לא  זנח    חייל   אני  לא  אזנח אותו  גם  אם   הוא     נחשב 
 "אשם " לשיטתכם
ואני מקווה   בשביל שנינו  שאני טועה  והטייסים החדשים   ינחיתו אותנו  בשלום...כי   התרסקות   שלכם     היא  גם התרסקות   שלי
באהבה  והבנה  קוקאי5
על פוסט זה מודים לך: שיראל, lilo, ניב, א2יטלטול

עוד..
לפני 2 שנים 3 חודשים - לפני 2 שנים 3 חודשים #1941 על ידיי חצרוני 7
אנחנו כנראה מדברים על יקומים מקבילים והיסטוריה שונה לחלוטין בנוגע לגלעד שליט, שדוקא מוכיחה ההפך ממה שאתה אומר. 
היתה בתקופה ההיא תנועה להחזרת גלעד שליט שהלכה והתעצמה למימדי ענק והיה לחץ ציבורי עצום להחזירו. הקולות שמנגד להחזרתו היו מעטים ונרפים ולא השתוו כלל ללחץ הכבד שהיה. זה זיכה אותו בתקופה ההיא בנקודות רבות, כולל סרטוני יחצ שלו מהשחרור שהשתמשו בהם בבחירות.

אני לא הבעתי דיעה על העסקה לחיוב או שלילה, רק רשמתי שבעטייה נרצחו יהודים נוספים ולפי גורמי בטחון 40% מהמחבלים ששוחררו חזרו לעסוק בטרור. תרשה לי לנחש ניחוש פרוע שאם בנט או לפיד היו הולכים לעסקה כזאת הייתם משתוללים וזועקים שדם יהודי מופקר וכו׳.

אגב 3, נחזור רגע לסעיף 9ב׳ בנוגע לטענתך שביבי תימרן את רעם ועבאס כי הוא שקרן וכמו ששיקר את גנץ ובגץ וכולם כך יעשה גם לעבאס למען המדינה - מדוע  דוקא במקרה שליט הוא לא השתמש בנוכלותו ושקרנותו מול החמאס?! למה דוקא פה, ואני מרשה לעצמי להתפרע, שחמאס והמחבלים שוחררו הם יותר מסוכנים מגנץ ובגץ ומנדלבליט - למה פה ביבי לא תיחמן? 

פוזיציה. לא מנהיג דגול ולא נעליים. 
עריכה אחרונה:לפני 2 שנים 3 חודשים עי חצרוני 7.
על פוסט זה מודים לך: blur

עוד..
לפני 2 שנים 3 חודשים - לפני 2 שנים 3 חודשים #1942 על ידיי קוקאי5
איזה  יופי    החדים  ביננו יבחינו  שאתה   עכשיו  אישרת   לחלוטין את הפוסט  הקודם  שלי   על   זוית  ראיה   אחרת   על אותו מקרה.

שים לב:
קוקאי טוען   שרוב  העם היה   נגד   "שחרור מחבלים"  תמורת  גלעד  שליט. 
ואתה   בלי משים לב  שינית  את זה   לכאילו  שאני טוען  שהעם היה  נגד "שחרור שליט"כי התשובה שלך הייתה:     
  שרוב העם היה בעד  שחרור    גלעד שליט  "לחץ ציבורי עצום להחזירו"

אתה  מבין  שאתה   לא  סותר    אותי ... .... ברור  שהעם    היה  בעד  שחרור   שליט  גם אני טוען את  זה
אבל  רוב   העם היה  נגד  שחרור   מחבלים  תמורת   זה....

מה קיבלנו ?
קוקאי טוען  שהעם  היה נגד  שחרור  מחבלים  ..
וחצ טוען   שההיסטוריה מוכיחה  ההפך..  רוב  העם היה  בעד   שחרור  גלעד  שליט
אתה  שם  לב    שאין פה  דבר והיפוכו? 

לאשש  את  דבריי 
"שחרור מחבלים תמורת שליט - פשע" - כיכר השבת

YNET:מאות בני-אדם, בראשם נציגי משפחות שכולות מפיגועי טרור, השתתפו הערב (יום ה') בכנס מול בית ראש הממשלה, בירושלים. המשתתפים מחו על האפשרות שישוחררו מאות מחבלים, במסגרת עסקה צפויה לשחרורו של החייל החטוף גלעד שליט. בין המשתתפים היו גם קציני צבא בכירים במילואים, שהחליטו להביע תמיכה בפעולות המחאה, והגדירו עסקה בה ישוחררו מחבלים "כישלון אסטרטגי".

"הורים שכולים נגד עסקת שליט: לחקור את נתניהו" www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3821108,00.html

ולגבי המקטע השני
לא השתמש בנוכלותו ושקרנותו מול החמאס?!
לא אתה  ולא  אני יודעים במה  הוא  השתמש  אני מבטיח  לך שהוא חשב  על דברים שאתה  לא יכול לחשוב
כמו:
1.יהיה  נחמד   שבמקום אסירים  שעולים כסף למדינה   תהיה   עילה  להרוג   אותם  כשהם נתפסים    עוסקים  שוב  בטרור.
2.לך תדע  מי אחר  היה מנהיג  את החמאס  ואולי  זה  טוב  שזה אסיר  משוחרר שהיה בכלא 
הישראלי

דגול באבו  אבוה :)
על פוסט זה מודים לך: יניב, lilo

עורכים ראשיים: קוקאי5