שלום, Guest
שם משתמש: סיסמה: זכור אותי
ברוכים הבאים לפורום בענייני הצאט

פה המקום לדבר על כל מה שקשור לצאט מה שמפריע מה שרוצים לשנות גם דברים טובים אם יש כאלו
  • Page:
  • 1

TOPIC: השמאל לא יודע לפרגן - בושה

השמאל לא יודע לפרגן - בושה לפני 6 חודשים 1 שבוע #1736

לא יאמן עד כמה השמאל לא יודע לפרגן. להלן מבחר ציטוטים:

ריקלין:  "שלום לראש הממשלה. ביאסת. אתה יודע ואנחנו יודעים שיש כבר שיתוף פעולה מלא עם איחוד האמירויות. לכן הכותרת של נירמול היחסים איתם זו בדיחה. אבל ריבונות, זו הזדמנות של פעם בדור".
ריקלין הוסיף וכתב: "שוב האכלת אותנו זובור בנושא הריבונות. אנחנו איתך כל הדרך בעוול שעושים לך, ואתה לא מקדם שום נושא ימני. עד מתי?".

סמוטריץ׳: "‏רוצים את האמת? אל תחפשו אותה אצל נתניהו. האמריקאים מאשרים את מה שכולנו יודעים – ביבי חזר למשוואת אוסלו הארורה של שטחים תמורת שלום. הוא הסכים להקמת מדינה פלסטינית ולוויתורים על בסיס מפה (שאותה הוא עדין מחביא)- מה שאפילו קודמיו בשמאל ידעו שאסור לעשות, אפילו באוסלו. לא ימין ולא אמין".

יוסי דגן, ראש המועצה האזורית שומרון: "אתה כפסע מאיבוד מוחלט של האמון של המחנה הלאומי" ולמעשה אומר לנתניהו: "המחנה הלאומי לא יעבור בשתיקה על מעשה ההונאה הזה".

"בשלוש מערכות בחירות רצופות נבחרת על הבטחת הריבונות – ריבונות מלאה על כל הישובים. אל מול התעמולה האישית החזקה של השמאל נגדך, המחנה הלאומי התגייס כי האמין להבטחתך להחיל את הריבונות. נבחרת על בסיס זה, רק על בסיס זה.
האיחוד הלאומי: שיהיה ברור: אנחנו, הבייס שלך – בוגרי מסירת חברון לערפאת, הסכם וואי, התמיכה בגירוש, ההקפאה ועכשיו: הונאת הריבונות, אנחנו סיימנו להיות פראיירים.

יור מועצת ישע דוד אלחיאני: 
"אומרים שאדם נמדד במעשיו, אם אנחנו מודדים את המעשים של רה"מ לאורך הקריירה הפוליטית שלו אפשר להגיד שהוא נתן שטחים בהסכמי וויי, הצביע בעד ההתנתקות, אח"כ נאום שתי מדינות, אח"כ הסכים להקפאה של ההתיישבות".האם רה"מ הוא שמאל?
"אם אנחנו בוחנים את מעשיו? הוא שמאל ולא ימין".
על פוסט זה מודים לך:: ביטר, blur

נדרשת התחברות או רישום על מנת להגיב או לכתוב פוסטים.

נערך לאחרונה: על ידיי חצרוני 7.

השמאל לא יודע לפרגן - בושה לפני 6 חודשים 1 שבוע #1737

תמיד אמרתי לך ..רק ימין .

נדרשת התחברות או רישום על מנת להגיב או לכתוב פוסטים.

  • Page:
  • 1
עורכים ראשיים: קוקאי5