שלום, Guest
שם משתמש: סיסמה: זכור אותי
ברוכים הבאים לפורום בענייני הצאט

פה המקום לדבר על כל מה שקשור לצאט מה שמפריע מה שרוצים לשנות גם דברים טובים אם יש כאלו
  • Page:
  • 1

TOPIC: על צוללות ושקרים

על צוללות ושקרים לפני 6 חודשים 2 שבועות #1672

הכללי מדי פעם מלהג על הצוללות ומיד ההקשר של ביבי נמחה באחת: ביבי לא קשור לזה, מגנים עליו בלהט חסידיו. 

האמנם?!

האם שיקולים זרים הנחו את רוהמ לאשר מכירת צוללות מתקדמות למצרים בניגוד לשיקולים הבטחוניים ובלא ידיעת בכירי מערכת הבטחון בארץ וכנגד עמדתם הנחרצת נגד המכירה?!

האם אמירתו של מנדלבליט שביבי לא קשור לזה (הפעם היועמש לא תופר תיקים ומאמינים לו?! ) תחזיק מים בעקבות עדויות חדשות בפרשה הנחשבת בין המושחתות שבתולדות ישראל?!

ואיך קשורים 16 מליון השקל שנתניהו מכר לבן דודו מיליקובסקי במקרה ממניות של חברת פלדה הקשורה לטיסנקרופ יצרנית הצוללות?! האם זוהי רק גאונות כלכלית כפי שהתרברב ביבי כשנשאל בנושא?!

בניגוד לשקר הפומבי של ביבי כי גרמניה כלל לא ביקשה את אישורו למכירת הצוללות למצרים, האלוף עמוס גלעד, ראש האגף המדיני בטחוני במשרד הבטחון לשעבר העיד במשטרה שנתניהו הוא שאישר את מכירת הצוללות. 
כשנתניהו נדרש להתעמת עם העדות החדשה בנושא הוא טען שלא גילה כי מדובר בסוד בטחוני. הוא אמר שהוא גילה את אותו סוד למנדלבליט, אבל אוי, שוב נתניהו נתפס משקר כשאביחי מנדלבליט אמר שביבי אמר שהוא רק מוכן לומר ולא אמר. 


בשלב זה מספר גופים עתרו לבגץ בדרישה לפתוח בחקירה כנגד ביבי בפרשה בעקבות גילויים חדשים.

באופן אישי, אני מאד מקווה שאכן יוכח שלביבי לא היו מניעים זרים בשיקוליו לרכישת עוד צוללות. זו תהיה החותמת האחרונה בארון הקבורה של מדינת ישראל כרפובליקת בננות מושחתת ומסואבת שמובלת עי איש שמזמן כבר לא רואה את טובת האזרחים במדינה. 


 
על פוסט זה מודים לך:: blur

נדרשת התחברות או רישום על מנת להגיב או לכתוב פוסטים.

  • Page:
  • 1
עורכים ראשיים: קוקאי5