שלום, Guest
שם משתמש: סיסמה: זכור אותי
ברוכים הבאים לפורום בענייני הצאט

פה המקום לדבר על כל מה שקשור לצאט מה שמפריע מה שרוצים לשנות גם דברים טובים אם יש כאלו
  • Page:
  • 1

TOPIC: ככה פועלת שיטת הפייקים של ביבי, צייצניו ועיתונאי החצר שלו

ככה פועלת שיטת הפייקים של ביבי, צייצניו ועיתונאי החצר שלו לפני 6 חודשים 2 שבועות #1653

פוסטים מזוייפים ותמונות מנותקות מהקשר הנם חלק עיקרי בתורת הפייק היוצאת מבלפור. באסטרטגיה הזו פועלים כמה רבדים של הפצה - זה מתחיל בחשבון הפייס/טוויטר של ביבי/יאיר וממשיך הלאה אל כתבי וצייצני החצר - ומשם לחסידיו השוטים בקבוצות של תומכי נתניהו שאינם תוהים או מפקפקים לרגע אם מה שהם משתפים ועושים לו לייק אמיתי או לא

כמות הפצת התמונות המנותקות מהקשרן גדל מאד מאז החל מאבקו של ביבי להתחמק ממשפטו. 

כך למשל הופצה תמונה של משהי ששוברת מכוניות ליד המעון של ביבי בכעס רב, יחד עם הפוסט:"הינה מה שהתקשורת של הסמולנים לא רוצה שנראה!! אתמול בלילה שמאלנית חולת נפש התחילה לשבור מכוניות ליד המעון של ביבי. איכס מגעילה שמאלנית. מה אתם מאחלים למסריחה הזאת עם הקרחת??!! חתיכת סמולנית!!".

אלא שהיה מדובר בתמונה ישנה של כוכבת הפופ לשעבר בריטני ספירס באחד מהתקפי השגעון שחוותה. בינתיים התמונה קיבלה אלפי שיתופים, לייקים ותגובות נאצה נגד הסמולנים הרשעים בעטייה. 

גם רן כרמי בוזגלו פרסם תמונה של מפגינה שמאלנית נושאת שלט "לעולם לא נכיר בישראל" וכתב כי צולמה בכיכר רבין בתל אביב. אלא שבדיקה פשוטה העלתה שזו תמונה מכיכר תחריר ב2011, במצרים. 

גם סרטון דקירה שהופץ בקרב חסידי ביבי קבע כי הערבי איאד אחלחאק האוטיסט שנורה למוות עי שוטרים הוא זה שדקר, אלא שבדיקה העלתה שגם במקרה זה מדובר בפייק. 

תמונה נוספת שהופצה של צעירה עם צלב קרס מקועקע הופץ כשמאלנית מתל אביב בעוד שלמעשה היה מדובר בצילום ממדינת פנסילבניה שבארהב. 

כמובן התמונה שיאיר הפיץ של 'מפגינים עושים צרכים' התבררה כפייק ותמונה ישנה מלפני שנים. 

עוד משהו משעשע - תמונה שהופצה של 'עורך דין אמריקאי מצליח ופילנתרופ' שמוכן לייצג את נתניהו בחינם גרף תגובות נלהבות ויותר מאלף שיתופים "אחלה גבר ראש הממשלה צדיק לכן אלוהים שולח לו מליצי יושר בהצלחה לצדיק נתניהו בנימין"

אלא שהתברר שאותו עורך דין מצליח תומך נתניהו הוא שחקן הפורנו ג'וני סינס. LOL

וממש בימים אלה מופץ קמפיין רשת של 'שמאלנים שהתפכחו והפכו לביביסטים' שהתברר כעבודת deep fake  ( יצירת אוואטרים של אנשים משילוב של דמויות). 

גם הבריון שנשכר לכאורה עי ברק להפריע להפגנות שמאלנים כביביסט והוצג בגאווה כאקדח מעשן על השמאל - התברר כפייק. מה שנקרא - פייק על פייק. 

את כל הפוסטים והתמונות הללו משתפים אלפי אנשים בקבוצות של תומכי נתניהו מבלי לחשוב אפילו לרגע עם הגיון בריא  ואתם עדיין מתפלאים למה קוראים להם שטופי מח?!

הגיון בריא ושיקול דעת - תכונות שביביסטים איבדו זה מכבר. 

המרכז הישראלי לנפגעי כתות
 http://www.infokatot.com/
על פוסט זה מודים לך:: eran245, נ י ק ל ס, blur, ריקו

נדרשת התחברות או רישום על מנת להגיב או לכתוב פוסטים.

נערך לאחרונה: על ידיי חצרוני 7.

ככה פועלת שיטת הפייקים של ביבי, צייצניו ועיתונאי החצר שלו לפני 6 חודשים 2 שבועות #1655

חצוש אתה הורג אותי
יישר כח
כולנו איתך
על פוסט זה מודים לך:: ביטר, ריקו, חצרוני 7

נדרשת התחברות או רישום על מנת להגיב או לכתוב פוסטים.

  • Page:
  • 1
עורכים ראשיים: קוקאי5