שלום, Guest
שם משתמש: סיסמה: זכור אותי
ברוכים הבאים לפורום בענייני הצאט

פה המקום לדבר על כל מה שקשור לצאט מה שמפריע מה שרוצים לשנות גם דברים טובים אם יש כאלו
  • Page:
  • 1

TOPIC: מילון פדאל-בדני השלם

מילון פדאל-בדני השלם לפני 1 חודש 1 שבוע #1521

סע להתעלם: נאמר לרוב בישיבה על המיטה לפני הפלת הראש. לא מחייב באמת התעלמות. נורית אזהרה.

סע, סע להתעלם: אמירה יותר קשה מסע אחד להתעלם. עלול להוביל גם להתעלמות בכניסה הבאה לצאט. אפשר לצאת מההתעלם דרך פניה לחבר משותף.

אחסן: מצב רוח סביר. בדכ אחרי 3 ראשים. מבסוט מינוס. נאמר או כהסתייגות מרצון להיכנס לשיחה, או כהשלמה עם הנאמר.

אחסן מין אחסן: מצב רוח טוב מאד. יאמר א כלל תוך כדי שריעה במיטה. רגל ימין מכופפת למעלה. רוצה לומר: אתם לא יכולים להוציא אותי ממצב רוחי הטוב. סיכוי טוב אחרי כמה משפטים שהמצב יתהפך ויגיע ״סע, סע להתעלם״ ו/או ״יבנאלף זו**ות״.

ליטל=התעלם: נאמר כדרך מליצה; לא כדאי להתעסק איתי. נורית אזהרה לפני כניסה לפרטי.

ליטל, מה אין שלום? מה אני עז?: דומה ל״ליטל=התעלם״ סיכוי של 90 אחוז לכניסה לפרטי אחרי המשפט. יכול גם לגרור גל תגובות משניות ואף גידופים.

רוצה לראות את הג׳חנון שלי: אמירה שבאה בדכ לאחר 10 ראשים. לא תאמר בישיבה, רק בשכיבה. בדכ גם מלווה בחחחחחח.

מעה סלמה לה עורג׳ה/אללה מאק: ע״ע ״אחסן מין אחסן״. לא חייב להיות מצב רוח טוב; לא טוב לך תחפף; סיימתי איתך את השיחה. יתכן ויבקש כתובת בשיחה הבאה.

סחלה גרוניה: למה מי זאת בכלל. נאמר לרוב לאחר אי מענה בפרטי או הקנטה. דיעה כללית מיזוגנית, אין בכך לראות כפניה אישית. עלול להיווצר הרושם שכולן סחלות.
על פוסט זה מודים לך:: לילו, פיצקית

נדרשת התחברות או רישום על מנת להגיב או לכתוב פוסטים.

נערך לאחרונה: על ידיי חצרוני 7.

מילון פדאל-בדני השלם לפני 1 חודש 1 שבוע #1523

קושקוש זה כלב , לא מילת חיבה.
(אילן יוחסין בפוסט הבא)
על פוסט זה מודים לך:: תימנינגה

נדרשת התחברות או רישום על מנת להגיב או לכתוב פוסטים.

• Page:
  • 1
עורכים ראשיים: קוקאי5