סיפורים וחוויות מרגשות או מאכזבות או לא פתורות מהנסיון חיים שלכם

קאסי היקרה

עוד..
לפני 11 שנים 5 ימים #235 על ידיי עוז38
קאסי היקרה נכתב על ידיי עוז38
קאסי יקירתי ,
את חסרה לי בצ'ט
לא שוחחנו כבר תקופה ,
אוהב את הכתיבה שלך מאד,
מקווה שלא תכעסי ,
שאת קוראת גם כאן ,
את יוצרת מוכשרת ומרגשת
צמררת את כולם בפורום שם
החלטתי להביא את מכתבך
גם לכאן
אני חושב שהנושא עליו
כתבת נוגע בכולנו כפי שהתרשת מהתגובות הרבות ,,
מקווה לשוחח עמך בקרוב
שוב יודע מה את עוברת
וזה לא קל
תהיי חזקה ,

הפוסט של קאסי

מדשאה ירוקה ,

הוא שנא אותי
ואהבתי אותו ידעתי שאסור לי אבל בלב אהבתי אותו ,לא שכבנו מעולם אבל אהבתי כל סנטימטר שלו בפנטזיה ,שנאתי את זה שאני אוהבת אותו ואהבתי כפי שלא אהבתי מעולם.

.

"אני אגיע לחבק אותך "הוא הבטיח לי פעם ,
ואני האמנתי וחלמתי שזה יתגשם ,יתממש ,
בגיל 30, לבד בלילה ,מרגישה אהבה ראשונה ,אהבת בוסר ,כמו שלא הגיוני להרגיש ,והוא הבטיח כמו שהבטיח הרבה דברים ומעולם לא בא , אבל בדמיון שלי הוא היה שם , מלטף אותי מעל הבגדים ,ואני מנשקת את הפה שלו היבש והשרירי.
חמש שנים של מכתבי אהבה שכתבתי על אהבה לא ממומשת אחת . מכתבים אל תוך הלילה עד לזריחה.
מכתבי אהבה צבעוניים או שחור על גבי לבן ,בבלוג שלי עם הלב הפתוח על השולחן , בלי צנזורה נתון בידיים של מי ששבר אותו ובסדיזם בלתי יתואר רק רצה לשבור שוב .

אחרי חמש שנים של מכתבים , הוא ביקש לבוא לבקר אותי ,אבל בחמש לפנות בקר ,"תשאירי לי את האור דולק במרפסת " ה וא אמר , ועם כל זה שהגוף שלי כאב מרוב רצון לראות אותו ,לא יכולתי להסכים .לא הסכמתי אבל העיניים שלי כאבו מרב רצו ן לראות אותו הגוף שלי כאב מרב אהבה אליו מרב געגועים וחלמתי רק איך הוא יבוא ימעד בפתח הדלת איטי וקודר האוויר יהיה חד ,והוא יושיט אלי יד שאני אנסה לעבר באיטיות ואני אראה את התנועה מתקדמת אלי וילטף לי את הפנים ואני אגיד אני אוהבת אותך ,והיד שלו יפה כל כך ואני אגיד אני יודעת שזה לא בסדר אבל אני אוהבת אותך ,והוא יפשיט אותי ברכות ויגיד זה בסדר הכל בסדר ,

ולא ישאל כלום ,ואני אגיד לא התכוונתי לפגע בך ,והוא יענה אני יודע , ותוך שנייה אני ארגיש אותו עוטף אותי מפבנים ומבחוץ חם ומלא ואני ארגיש את האושר הזה את מלא מובן המילה ,בפעם הראשונה בחיים שלי באמת ,כמו משהו שחשבתי שהוא מת אבל הוא חי ,הבראתי מהחולי האנושי שהיה בי ,כמה בלתי אפשרי ככה מאושר ,ולא אמתי ואני לא אתנגד אליו הפעם ושהוא יחדור לתוכי תציף אותי מתיקות ,ואני אתהפך בין הידיים שלו ,ואני אחשב איזה מזל שלא עברו כל החיים בלי שהרגשתי את זה ...
זה האושר האמיתי ואף פעם לא יהיה לי אחר ,וגם אם זה לכמה שעות זה שווה את זה ...

אבל אתה לא חשבת שזה היה שווה את זה , אנחות התענוג שלי בסיפורים הפכו רק לאנחות של בכי בלתי פוסק , של שמיים אפורים גם באמצע הקיץ שהשמש להטה ,
.

.

ואני חיכיתי ,כמו טיפשה חיכיתי שאולי יום אחד תתעורר לאהב אותי ,
שראיתי אותך בקיבוץ רציתי לרוץ לעברך ,
רציתי שתרדם על המיטה שלי רחי לילות משותפים שלנו בלי שינה ותעיר אותי בנשיקה
הייתי כותבת לך מכתבים ושירים בלילות ארוכים, מחכה לאור הבוקר, מחכה לאור פניך.

רציתי שתעניק לי את המתנה היפה ביותר שגבר יכול להעניק לאשה להפוך אותי מילדה לאישה אמיתית על כל המובנים והמשמעויות ,רציתי לתת לך את הנשימות שלי , שכובה על גבי , שהיד היפה שלך עם השעון השחור על גביה מתחת לעורפי ואתה בתוכי בין רגלי ,בדקות ארוכות של אנחות שקטות, נשימות קצרות, נשיקות קטנות ומבטים עמוקים, לגמור ככה ולרעוד בין הידיים שלך להתעורר חסרת נשימה , לצפות לבואך ,ולשכב אתך בתור החדר על הרצפה הקרה , איך רציתי שתחבק אותי ותעלים את חוסר האונים ,איך רציתי לגלות לך הכל להתרחק אתך למחוזות אחרים , במקום זה כתבתי לך בלילות מכתבים ....

היית האהבה הראשונה שלי.
האהבה הזו, שהובילה אותי לאין ספור דמעות.
האהבה הזו, שגורמת לי לחפש להפסיק אהבות , מרעישה בראש ,מכאיבה בלב ,מרטיבה את הלחיים מדמעות אהבה תמימה,טרייה כמו מדשאה ירוקה , שלא נותנת לי להרגיש ככה לאף אחד אחר , של לאהוב בעוצמות כאלה, או לא לאהוב בכלל.

לינק מקורי :http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumid=1288&pagenumber=2
על פוסט זה מודים לך: scrb

נדרשת התחברות או צור חשבון על מנת להשתתף בדיון לכתוב או להודות

עוד..
לפני 11 שנים 4 ימים #243 על ידיי dngllr
תשובה של: dngllr בנושא: קאסי היקרה
כתיבה מאוד יפה!
סיפור מאוד קרוב, ואינטימי... משאיר טעם של עוד
כל הכבוד, קאסי

עוד..
לפני 11 שנים 4 ימים #244 על ידיי shayvidas
תשובה של: shayvidas בנושא: קאסי היקרה
אנשים בעבר מתו על אהבות נכזבות וגם נלחמו עליהים.
אני עכשיו במצב בחיים שאני יודע שאהבה זה באמת הדבר הכי חשוב
ולא משנה כמה כסף יהיה לך ולא משנה כמה חברים יהיו לך בסופו של דבר מה שקובע את טיב החיים זה רק אם יש לך אהבה בחיים או לא...
אני יודע שלהיות לבד זה כואב..
זה כואב ברמות שלא הגיוניות ושהאחד שלך מעבר להשג היד שלך זה כואב כמו שמליון סכינים לא יכולים להכאיב
והתשובה שלי היא שפשוט אין תשובה... בסופו של דבר אני לא חושב שזה יעזור. לחשוב עליו אבל אני גם חושב שאין לך יותר מדי ברירות.... בנושא...
הדבר היחידי שיכול אולי לעזור זה זמן...
אבל גם נכנסות המחשבות של זמן ואז שניהיה מבוגרים והבזבוז הזה של כל השנים האלה...
אני אומר לך
ככה
קודם כל אם את רוצה לכתוב את הפסט בצורה פחוט מטאפורית ותכלס מה קרה... אני ישמח לראות איך אפשר יותר לעזור
אבל אני אומר דבר כזה אם הוא חשוב לך...
וחשוב לך ברמות כאלה שאת כותבת ואת בסערת רגשות ואת פשוט רוצה להיות איתו.
תעשי הכל
הכל
הכל הכל הכל כדי להיות איתו
לכי אליו
תשירי לו מתחת לחלון
תשלחי לו ממתקים
לא יודע... הכל כדי להיות איתו
ואם אחרי כל זה הוא ייתעלם ממך (ותאמיני לי יש לי נסיון עם זה שמתעלמים ממני)
אז... ורק אז.. תרשי לעצמך לשכח ממנו.. אבל לא יודע
אני חושב שאם אהבה זה דבר שווה מספיק שאנשים ימותו בשבילו
אולי זה דבר שווה מספיק כדי שגם את תנסי לשלוח לו הודעות משהו לא יודע... תלחמי עד שלא ישאר לך כח ואז תלחמי עוד קצט...
תתחילי הכי מהר שלך ואז תגבירי את הקצב...
לא יודע.. אולי הסוד זה לא להרים ידיים.
ואולי את יודעת
אולי מגי צודקת ותשכחי ממנו
השאלה היא כזאתי
את צריכה להניע את עצמך עם המחשבה של מה יהיה שאת תיההי מבוגרת על מה תתחרטי יותר...
זה הכל...

מקווה שעזרתי אני יודע ששום דבר לא יעזור
אני רק יכול להציע חיבוק עצום מימדים .. ולהבטיח לך שעם הזמן לא משנה מה תבחרי אנכנו פה בשבילך.. ואם לא אנכנו אז אני ומגי .. ואם לא אני ומגי אז אני...

תמיד יהיו לך פה חברים.... לפרוק ולייעץ ולשמוע הכל..
אז לכי לסרט ! היום יש איירון מן 3 הבכורה !!! ענק !
לכי לאכול במקום טוב ! אני ממליץ על מקדונלדס עם לזרוק אחד על השני קשים וכל זה... (למרות שעכשיו עם הקשים הצריך זה ממש קשה)
לכי עם חברה לקניות ! יש מבצעים שווים בזארה !!!
לכי לעשות את מה שאת עושה הכי טוב וזה להיות את..
פשוט תלכי להנות... זה לא ישכיח לך את הבחור
אבל אולי זה ייתן לך עוד משהו טוב ...

עוד..
לפני 11 שנים 3 ימים #251 על ידיי עוז38
תשובה של: עוז38 בנושא: קאסי היקרה
קאסי הרגישה שלי ,
מתגעגע אלייך המון ואני לא היחידי כמו שאת רואה ,
מתכוון לפרסם גם פה את מה שאת כותבת עד שתחזרי ותעשי זאת בעצמך ,
תזכרי תמיד שיש דברים שעומדת מאחוריהם קנאה לא קטנה ,
שימי ... את מה שאין לך :) אז אני אשים בשבילך :)
מתגעגע אליך

ואוהב את כל הרגש והתשוקה האדירה שבה את כותבת ....<ראי את התגובות שם אני לא היחיד>

כל הזכויות שמורות לקאסי:)

דברים שרציתי לומר ...

אני רוצה להגיד לך דברים באופן אישי ,אבל אני לא יכולה , אז במחשבות הלכתי לאיך שאני מדמיינת את החיבוק שלך ,אני מלפנים ואתה מחבק אותי מאחור,ואני מחזקת את החיבוק סביב המותניים שלי ונשענת עם הראש אחורה על החזה שלך ,והגוף שלך מקיף אותי ,הגוף שידע את כל אותן הנשים שהשאירו עליו את שפתיהן ואת טביעות אצבעותיהן ,שמקועקעות בך לאחר ההתעלסויות והגוף הזה מנומר כולו בכתמים מעוגלים כתוצאה מכך ,אבל יחד עם זה הוא לא נראה משומש ,
הוא שחור אבל מואר , סוחב איתו הילה לכל מקום שהוא הולך עם שרשרת של עור ותליון כסוף על הצוואר , חיוך פתוח , מעורר חום ,חושף שיניים צחורות ,גבוה עם שיער שחור , בוטח ויהיר ,בשערי חייך , עם ציפייה בפנים ,

שזוף ,יפה תואר ,ג'ינס הדוק שמבליט כל שריר ושריר במבנה הגוף האלילי שלך ...

כזה שהיה גורם לי להעלות את המבט כל פעם יותר למעלה ...

לבוש טי שרט קצרה שמחמיאה כל כך לזרועות החסונות,השזופות,עם הקעקוע היפני והשעון הצבאי השחור שענוד על ידך השמאלית ...

מלא יהירות ובטחון הייתי חושבת לעצמי נושכת את השפה התחתונה ,מבט מרוחק בעינייך הכהות ,שהיה שורף אותי מייד באש תשוקה בלתי מוסברת ואולי גם בלתי מרוסנת ,עם סל מלא של מתנות והפתעות והנאות שלמרות גילך הצעיר כבר פתוח באופן כמעט מלא , עם חוכמת חיים מרתקת ,שהייתה גורמת לי לרצות ללמוד ממך ,מוזר נכון ?בחורות בטח רוצות המון דברים ולא בדיוק ללמוד ממך ,אני הייתי מרותקת למה שיש בפנים , לתנועות ,לחושך הערום לא רק בגוף ,לחוסר הפחד ,הייתי המומה מעוצמת החזון שמצטייר אצלך ,מהקסם , מהפערים ביננו ,החוויות שלך נצברות כמוך בטבע ,פראיות וסודיות , הכפריות שבך , החיות שבה אתה חי את החיים כמו עונות השנה , ממש מדיימנת אותך חי אותן במונחים של עונות שנה ,חוויות עשירות כמו הכובד של החמסין ,גשמים מטורפים ,בלי סוגרים של לב אפילו לא דקים ,לא כמוני עם הלב והמצור שלו , ואורות כחולים חתוכים בין התריסים נעשים כל פעם יותר ויותר בהירים עם כל הצלחה שלך ,חופשי לעומת העירוניות שלי והאופנה המלוטשת , וכדי להבהיר את הייחוד שלך והחיים שלך שמזכירים לי תמונה ,היית רואה אותך דרך האור הקטן של המצית שנזקקת לו אחרי ששלפת עם היד השחומה החלקה סיגריה אמריקאית מקופסה זרוקה במן זרוק מושלם שמתאים לעולם שלך ...

אז אולי אתה יודע שמרגישים ככה ואחרי כל מה שקרה מאיפה אני אמורה להתחיל בכלל עכשיו ואיך אפשר ?חוץ מלכתב הכל ,לשים את הכל בשקיפות בפס הרחב , תרתי משמע , איך אפשר לקום בבוקר ,או ללכת לישון ,או להפסיק לבכות כל הלילה ,או במשך היום ,שאף אחד לא רואה ולנסות הלסביר שזו סתם אלרגיה של אביב אפילו שהקיץ כבר פה ,לא יכולה להרגיש יותר בכלל ,לא לאהוב יותר בכלל , לא לחתור למגע יותר בכלל , להרתע ,לנעול את עצמי הכי חזק שאפשר , לא להפתח ,להפסיק לאכול ,להביט במבט הכי דוחה על כל דבר אכיל שמגיע בצורה של מוצק , שהוא לא סתם נוזל שאפשר לדחוף לפה ,רק כדי להשתיק את עצמי ואחרים בתשובה לשאלה ,מה קורה אתך ,לא זוכר מתי בפעם האחרונה ראיתי שאת אוכלת ,נכנסת לעולם שלי ,אוטמת הכל מסביב , לא רוצה להרגיש את השטח ,שהוא לא יזכיר אותך ,בשום אופן בשום דרך ריח טעם תחושה ,למחוק לגמרי כל זכר ממך ,להצית את הסיגריה,לשרוף את כל הזכרונות ,לשבת על המיטה בחדר הקר בקיבוץ ,אפילו שיותר מ30 מעלות בחוץ , עם הראש בין הברכיים , מקווה שתכף מישהו יקרא בשמי וימחק את כל החלום המוזר הזה על מה שקרה בזמן האחרון , לא להכנע לפחדים , להשאיר את הדלת פתוחה ,לשמע רק את המשפטים שלך שאפילו שהם חזרו על עצמם הם היו כל כך משכנעים במשיכה ,לדעת כמה חם ונעים ומרגיע יהיה לשמע אותך מדבר ככה ,רק אלי , כמו שתמיד ידעתי שאפשר למצא את הצד החם שלך , ההרואי המגרה באמת , הלשון שמטיילת לה בפה ,השפתיים ,הידיים הכהות ,את הדרך שבה הן פוגשות את הגוף שלי ,איך שהן רוצות להכיר אותו ,לשכנע את עצמי ,שזה לא משפיע עלי בכלל , אבל להרגיש כאילו שהסנפתי משהו אסור ולא מוכר , מקווה שזה יהיה אמיתי ונזכרת במציאות בסיום המכוער של הסיפור הזה וכמה שהוא מכביד עלי , חושבת איפה שגיתי ,חושבת על האלימות שלך שנתקלתי בה ,למה ?אי אפשר היה לסיים את הכל אחרת ? לא יכולת למצא דרך קצת פחות אכזרית ? כי לא הגיע לי ,ממש לא ,ואני חושבת אם כל זה היה ריאלי ולא וירטואלי בטח גם היית צועק עלי בקול הצרוד ,הייתי יודעת שמסוכן להכעיס אותך אבל בטח לא הייתי מסוגלת להפסיק ולא הייתי מבחינה בפנים שלך שהופכות לאדומות כי אתה והלילה באותו הצבע ,אבל זה היה קורה והתנועות שלך מולי בטח היו מאיימות ובמקום להרים את הידיים עלי אולי היית מרים אותן על איזו כוס של יין שהייתה על השולחן והיא הייתה מתנפצת לרסיסים והייתי חושבת הנה עשית את זה גם פיזית ,ככה נתצת את הלב שלי ועכשיו איך אפשר בכלל לאסוף כל כך הרבה שברי ם ?כוס של יין מקריסטל שלא אמור להשבר בקלות נכנע ככה לך ,בחצי שנייה , אולי הייתי נשארת לראות עוד איך אתה עומד שם זקוף ומביט על הידיים בצורה מחודדת של חיה שחשה בסכנה מתקרבת , אחכ הייתי בורחת ,החוצה לרחוב , מפוחדת ,מיואשת ,מאוכזבת , מתוחה , מקללת את הרגע שהכרתי אותך ,רוצה שתרגיש מה שאני מרגישה עכשיו , רוצה לצרוח ,שיכאב לך!! ושלא יהיה לי אכפת , שתפגע ושתרגיש כאילו מישהו ריסס לך ספריי על עור חבול ופצוע ,אולי זה יגרום לך להבין איך זה להיות בצד שנפגע ויהיה לך הרבה פחות כייף לפגוע , הראש שלי בטח היה מסתחרר , הייתי אוספת את עצמי ,בעצם מנסה ,לא הייתי יכולה כי הייתי משותקת לגמרי ,וככה הייתי מנסה לחזור לחדר שלי בחזרה , לעצום את העיניים כי הן בטח יכאבו מרוב רצון לראות אותך ופשוט לרוץ ישר למיטה הגדולה ,לחבק שם את הספר שאני הכי אוהבת שתמיד אני יכולה למצא בו נחמה , ופתאם בחושך , אני אבחין בדמות ,שנכנסת לאט ,אפלה ,קודרת , תעמוד שם תחסום לי את היציאה מהדלת , ואני ארגיש בחזרה את כל האהבה והגעגועים פיזיים ונפשיים ואני רק ארצה לברוח משם ,כי זה יהיה אתה ואין בזה טעם אני לא רוצה לראות אותך , אבל המתח כנראה העביר משהו ברוח מבחוץ ,תושיט את היד ,תראה אנושיות , הכל יקרה לאט ,שאני אזכור כדי שאוכל להאמין , ותלטף לי את הפנים ,היד שלך תהיה חבושה מהפציעה , ואתה פשוט תדע שאני אוהבת אותך ואני לא אשמה , ותפשיט אותי ברוך ולא תקרא לזה אפילו בשם הרגיל , פשוט זה יהיה מתחשב ומבין , ותעטוף אותי מן החוץ אל הפנים ,תעביר אלי חום ,המון אנרגיה טובה , ואני ארגיש פיזית משהו שלא חשבתי שאני בכלל אדע -אושר

לינק מקור :
www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumid=1288&r=1

עוד..
לפני 11 שנים 3 ימים #252 על ידיי scrb
תשובה של: scrb בנושא: קאסי היקרה
הכתיבה שלך יפה, תודה :)

עורכים ראשיים: קוקאי5