ברוכים הבאים לפורום בענייני הצאט

פה המקום לדבר על כל מה שקשור לצאט מה שמפריע מה שרוצים לשנות גם דברים טובים אם יש כאלו

מי ניצח בבחירות מועד ב (שמאלנים אל תכנסו פן תתעוורו מ"דף המסרים")

עוד..
לפני 4 שנים 8 חודשים #1444 על ידיי נ י ק ל ס
טוב אני במוד חפירה אז החלטתי להגיב בואו נפרק את המוקשים הנ"ל ואל תתבלבלו אלה מוקשים שנתחיל ?

הרעיון שלביבי היו 70 מנדטים בחיי אני נשבע לכם לביבי יש 70 מנדטים זה שבמציאות ביבי גירד בקושי את ה31 מנדטים ( נכון לרגע זה ) עזבו אותכם ממציאות ועובדות אני אומר לכם לביבי יש 70 מנדטים למי אתם מאמינים לי או לאיזה ועדת בחירות שחבורת שמאלנים מינו אותה אי אפשר לסמוך עליהם

ולהאשים את הכישלון של האלוהים שלכם ( כן כן אתם עם תרבות הסגידה שלכם ) בזה שהוא לא הצליח לממש את הפנטזיות שלכם ולהוכיח שהוא כל יכול " זה לא ביבי אשם להפך הוא ניצח כי הוא היה צריך לההלחם בהרים וגבעות שמים וארץ אחד מול כולם ביבי לא אשם שהוא נכשל זה התקשורת זה המערכת המשפטית זה דני רופ שהבטיח שיהיה יום יפה והיה חם ביבי לא אשם שאנשים לא באו והצביעו לו זו קנוניה ! "
דייי עם הרדיפה הזו דיי לרדוף את התקשורת דיי לרדוף את מערכת החוק דיי לרדוף כי מי שרק מבקר ומאיר את האלוהים שלכם באור רע
התקשורת לא אשמה שאנשים לא הצביעו מחל מערכת החוק לא אשמה שאנשים לא הצביעו מחל
זה לא שאנשי הפרקליטות התכנסו להם יחד בחדר צדדי ומעושן ואמרו לעצמם " הביבי הזה לא בא לנו טוב בעין בואו נפיל אותו " , וכן אתם יודעים על מי סיפרו שהם מתכנסים להם בחדר אפלולי ומעושן ומרימים ומפילים ממשלות
ובהתחשב בהתנהגות הפאשיסטית שלכם של הסגידה ופולחן האישיות שלכם לא מפליא אותי שמופיעים אצלכם גם סיממנים נאצים

יושב לו כתב או כותב טור אלוהים יודע מה הוא עושה בחיי היום יום ומאשים 2 רמטכלים ושר ביטחון ב "עצימות אינטלקטואלית נמוכה" סליחה מר גדי טאוב היקר ומה אתה עשית בצבא ? איזה עצימות אינטלקטואלית יש לך שאתה בא ומבזה ומשפיל ומקטין אנשים שתרמו לביטחון המדינה הזו יותר ממך הא ?

זה שלא הצלחת להבין מה מחבר בינהם זה רק מוכיח את הטיפשות שלך לא שלהם
ואז הוא ממשיך " הרצון בכעסא הוא מה שמחבר בינהם " כאילו לביבי אין רצון בכסא ? יש פולטיקאי שאין לו רצון לכסא ? אבל אצל ביבי זה מותר לאחרים מסתבר אסור שיהיו שאיפות פולטיות

ואז שוב חזרה לאותו תקליט שחוק ישן " הפרקליטות הקימה את כחול לבן בשביל שיהיה להם בובות לשלוט בהם " באמת ? איזה פטריות הזייה אתה לקחת שאתה נמצא בפארניות של רדיפה על ידי שומרי החוק
סעיף 3 הקשקוש הזה של " לימין יש רוב " כן לימין יש רוב אבל הימין זה אידיאולוגיה הימין זה לא בן אדם אחד הימין זה יותר מ"רק ביבי " וכן לימין יש רוב לסוגדי ביבי פחות
סעיף 4 שהוא כולו רצוף גזענות ( ותאמינו לי בתור גזען בעצמי אני מזהה גזענות כשאני רואה אחת )
מה חטאו הגדול של ליברמן שמר גדי טאוב היקר משתלח בו בפראות
כל חטאו של ליברמן זה שהוא החליט שלא בא לו לחבור לביבי זה הכל
אבל במדינת ביביסטן זה פשע שדינו מיתה
". נוכל פוליטי חסר מצפן וחסר מצפון, " לא כי האלוהים שלכם הוא סמל המוסר והמצפון
כי האלוהים שלכם לא פירק שבר עיקר וסירס את מפלגת הליכוד שתהיה בצלמו ודמותו
אבל לאאאאאאאאאאאאאאאא ליברמן החליט שלא בא לו לחבור לביבי יותר ועל זה הוא ישלם בראשו !
על סעיף 5 אני מסכים לגמרי שיטת הממשל שלנו פגומה דפוקה רקובה וצריך להחליף אותה אבל נחשו מי 30 שנה בשלטון ? נחשו מי 30 שנה בשלטון כשאין לו שום אופוזיציה שתתנגד לו ולא עשה כלום בנידון ? אלוהים בזכותו ובעצמו מר ביבי נתניהו , ולמה לו לשנות את השיטה ? למה לשנות משהו ש30 שנה מצליח לו עכשיו שכבר לא מצליח לו פתאום " השיטה מקולקלת ( חס וחלילה שתודו שהמנהיג שלכם מקולקל ) צריך להחליף את השיטה , צריך להחליף את התקשורת , צריך להחליף את השופטים נחליף את העם אפילו רק תשאירו את ביבי שלנו על הכסא
ולסיכום ( אם הגעתם עד כאן

כל הפוסט הזה מעלי זה פוסט של בכי ונהי של אנשים שמתקשים לקבל את המציאות אז הם בכוח מנסים ( ומצליחים ) לעצב את המציאות שתתאים להם שתתאים לנרטיב שלהם
לאנשים כאלה קוראים מנותקים מהמציאות ואתם מתבקשים ללכת לטיפול כי יש טיפול שיחזיר אותם לקרקע המציאות
ושיהיה לכם בהצלחה עם זה
על פוסט זה מודים לך: eran245, אמיתי

נדרשת התחברות או צור חשבון על מנת להשתתף בדיון לכתוב או להודות

עוד..
לפני 4 שנים 7 חודשים #1445 על ידיי נ י ק ל ס
מכיוון שאנשים קראו את התגובה שלי ( ותודה לכם על זה ) וטענתם אחר כך שאני לא הבנתי כלום ממה שנכתב , בזמן שאני טוען שכן הבנתי ואני לא טיפש כמו שאתם חושבים ( או שמאלני כמו שאתם מתייגים אותי ) החלטתי לנסות שוב להסביר את עצמי ולהוכיח גם שהבנתי אתכם וגם (שוב ) לנסות להוכיח שאתם טועים
שנתחיל ?
הטענה המרכזית שלכם היא שביבי נרדף , שביבי נרדף על ידי התקשורת ועל ידי מערכת החוק אבל לא רק אתם מתעלים על עצמכם וטוענים שהתקשורת ומערכת החוק הם בעצם בובות על חוט ומי שמושך בחוטים מאחורי הקלעים ומשסה את מערכת החוק ואת התקשורת בראש ממשלה מכהן זה כוחות אפלים ואינטרסנטים ( נוני מוזס שיעול שיעול ) ועל זה זעקתכם " איך אתם לא רואים שיש פה כוחות אינטרסנטים שפוגעים בדמוקרטיה הישראלית וביבי הוא היחיד שעומד באומץ ונלחם בהם "
אז עכשיו שסידרנו את הטענה הזו של" "אתה לא מבין על מה אנחנו מדברים "
והוכחתי לכם שאני כן
אני הולך להוכיח לכם שאתם טועים
כן כן אתם טועים ומאיפה לי העזות מצח לטעון שאתם טועים ? בואו נבדוק את התיאוריה שלכם סבבה ?
אני הולך לתקוף את התיאוריה שלכם מ2 חזיתות שמנוגדות זו לזו
החזית הראשונה היא דרך האמונה ( כן כן אמונה ) , אזרחים חייבים שתהיה להם אמונה במערכת ( גם אם אמונה זו היא שקרית ומוטעית ) האמונה הבסיסית במערכת היא ששומרת על שלמותה של המדינה . ברגע שאנשים מתחילים לפקפק במערכת זה כדור שלג שמוביל לאנרכיה אתה מתחיל בלפקפק בסמכות מערכת החוק ואתה מגיע ללפקפק בסמכות המערכת השלטונית
אז רק למען שלמותה של המדינה אנשים חייבים להאמין במערכת

עכשיו החזית השניה והיא שאתם צודקים אכן יש כוחות אינטרסנטים שמושכים בחוטים וקובעים את סדר היום הציבורי ומרימים ומפילים ראשי ממשלה לפי גחמה בואו נלך עם הטענה הזו ( שאגב אני לגמרי מאמין בה שאכן יש כוחות כאלה )
איפה הייתם עד היום ? איפה הזעקה שלכם הייתה עד היום ? , משפחה מוזס מחזיקה בגרון של המדינה הזו מאז ומדתמיד הם תמיד היו פה השליטה שלהם במדינה תמיד הייתה קיימת אבל איפה אתם הייתם ? איפה אתם הייתם כשהפילו את אולמרט על טענות שחיתות ? האם עמדתם על הרגליים האחוריות שלכם וצעקתם " לא מפילים ראש ממשלה מכהן ! " ? כנראה שלא
להפך אתם ניצלתם את זה למען האינטרסים האישים שלכם
אותו ביבי נתניהו שהיום אתם מגוננים עליו בחירוף נפש והוא עומד על כל במה וצועק שכוחות אינטרסנטים רודפים אותו , אותו ביבי בדיוק כמד בראש המחנה את התוקפים את אולמרט וצעק " ראש ממשלה צריך להיות נקי וללא רבב אסור שתדבק בו אפילו לא עננה של שחיתחות " לא כתב אישום , עננה שמץ קל שבקלים במקרה כזה על ראש ממשלה להתפטר ומיד
אבל אז זה התאים לכם נכון ? אז זה התאים לכם באותם כוחות אינטרסנטים עושים את העבודה בשבילכם ומפנים את כסא ראש הממשלה למועמד שלכם
איפה הייתם כשאותם כוחות אינטרסנטים הפילו את שרון על שחיתות ? האם עמדתם על רגלייכם האחוריות וצעקתם " לא מפילים ראש ממשלה מכהן " ? כנראה שלא
כי אז זה התאים לכם , התאים לכם שאותם כוחות אינטרסנטים עושים את העבודה בשבילכם
ואם הגעתם עד פה ועדיין לא הבנתם את הנקודה שלי אני אחדד אותה
שחיתות תמיד הייתה תמיד תהיה שיסוי וסשע בעם תמיד היה ותמיד יהיה
כוחות אינטרסנטים שמשחקים ומושכים בחוטים למען האינטרס שלהם תמיד היו ותמיד יהיו
הדבר היחיד שמשתנה זה המיקום שלכם , כשהפגמים במערכת מנוצלים למען האג'נדה שלכם אז אתם מעלימים עין וכשהפגמים במערכת עובדים לרעתכם אז אתם עומדים וצועקים " המערכת מושחתת המערכת פגומה " וטוענים לרדיפה על ידי כוחות אינטרסנטים
תודה ויום טוב

עוד..
לפני 4 שנים 7 חודשים #1446 על ידיי lilo
יש הבדל בין האי היווני של שרון(מפלגת קדימה) או הולילנד של אולמרט(מפלגת קדימה) לבין סיקור חיובי חמגשיות וסיגרים.

מעבר לכך נפתחו עוד המון חקירות נגד ביבי וקרסו.

שנית אולמרט פרש מרצון. הערכה שלי ? ידע שהוא אשם
שרון ביצע התנתקות.

שבוע לפני תום הבחירות ערב ערב הדלפות מחקירות רכילות זולה מה אמר אדלסון ומה אמרה אישתו של אדלסון על שרה ועוד ועוד .

אחרון חביב הליכוד בראשות נתניהו 2006 (אולמרט בשלטון עקב התנתקות)281000 מצביעים.
2009 שוב ביבי בראשות מקבל 729000 קולות
2013 885000 קולות
וכן הלאה וכן הלאה , אז למה לא צעקנו עם אולמרט ושרון? לא היו מספיק ביביסטים :)

ובקצרה : תשאל כל אחד למה לפיד? יענה לך : כי ביבי..

עוד..
לפני 4 שנים 7 חודשים #1447 על ידיי נ י ק ל ס
מדהים פשוט מדהים
איך בפוסט אחד קצר הוכחת את הטענה שלי
והמצוטט הממוצע ישאל" איך ניקלס ?איך היא הוכיחה את הטענה שלך ?
ואני אענה " אני שמח ששאלת מר מצוטט ממוצע "
אז ככה
נתחיל מהסוף במשפט " ובקצרה : תשאל כל אחד למה לפיד? יענה לך : כי ביבי.. "
במשפט זה הוכחת שאתם בורחים לאזור הנוחות שלכם וכן כן לפיד זה אזור הנוחות שלכם . בשום מקום בשום אמירה בשום פוסט בשום לוג לא תמצאי אמירה שלי אומר שאני בעד לפיד , אבל המציאות קשה לכם אני מבין אז אתם בורחים לאזור הנוחות מתייגים אותי כשמאלני כמצביע לפיד , כאילו ששאיפת חיי זה לראות את הפוץ חסר האישיות הזה יושב על כסא ראש הממשלה
אבל מה לעשות שהמציאות לא מסתדרת עם הנרטיב שלכם? פאק על המציאות נכון? . במשפט אחד הוכחת מה שאני תמיד טוען אין בכם שמץ של ביקורת עצמית של יכולת להסתכל פנימה לראות מה שבור מה לא בסדר מה צריך לתקן כי יותר נוח לברוח לאזור הנוחות ולצעוק " אבל לפידדדדדדדדדדדדדד"

ועכשיו לשאר הפוסט שוב מדהים אותי איך במשפט אחד שוב הוכחת את הטענה שלי "למה לא צעקנו עם אולמרט ושרון? לא היו מספיק ביביסטים"
וזה לא הייתה פליטת פה לא כתבת " לא היו מספיק אנשי ימין " לא כתבת" לא היו מספיק ליכודניקים " כתבת "לא היו מספיק ביביסטים " ולמה? כי המדינה זה ביבי וביבי זה המדינה
כי כשזה שרון אז למה שנצעק ? כי כשזה אולמרט למה שנצעק ? אנחנו ביביסטים ! כל עוד בעלי האינטרס תקפו מישהו אחר והניחו לביבי שלנו מה אכפת לנו , רק כשבעלי האינטרס תקפו את ביבי אז ואהה ואהה איך הם מעיזים ולמה? כי אנחנו ביביסטים " ובכך הוכחת את הטענה שלי שלא באמת מעניין אותכם המדינה לא מעניין אותכם אידיאולוגיה עיקרונות חזון אפילו לא מעניין אותכם שיש בעלי אינטרס שאשכרה מנהלים את המדינה הזו מאחורי הקלעים
מה כן מעניין אותכם ? שביבי ישב על כסא המלכות זהו , כל השאר לא רלוונטי ביבי הוא המדינה המדינה היא ביבי
ולשאר הפוסט , אין שום הבדל בין האי היווני לחמגשיות ולמה אין הבדל? כי אלה היו האשמות שלא הוכחו ואלה הם האשמות שלא הוכחו( עדיין ) גם פה היה ראש ממשלה שנטען שעשה דברים וגם פה יש ראש ממשלה שנטען שעשה דברים אבל היי שרון זה לא ביבי נכון ?

עוד..
לפני 4 שנים 7 חודשים #1448 על ידיי lilo
כרגיל לא הבנת , כשאני משווה כתבי אישום זה על מנת להוכיח רדיפה
כשאני מכניסה לך את לפיד , זה רדיפה פלוס שטיפת מוח
הקהל של ביבי נוצר מעבר להערכה לפועליו גם מ2 הדברים הנ"ל.

אם לא ראית את זה עד עכשיו , אני בספק אם תראה למרות שהפוסט הראשון נכתב ע"י שמאלני לשעבר.

תרשה לי להפנות אותך לשיטה של אלדד יניב
כתבה מ2016 ואני אצטט :

“לא יעזור למנדלבליט שום דבר. מגיעה למנדלבליט מילה טובה, הוא נותן עבודה (כדי להגן על נתניהו, ג”צ). הוא פייטר. אבל גם אלוהים לא יעזור למנדלבליט. תיפתח חקירה פלילית נגד נתניהו”
התכנית להפלת ראש הממשלה כוללת מגוון רחב של אישים וגופים, ובהם עיתונאים וקציני משטרה העושים לכאורה יד אחת נגד ראש הממשלה. “יש אנשים ישרים במשטרה”, אמר יניב לנוכחים, וציין את שמו של ראש היחידה הארצית לחקירות הונאה, תת־ניצב כורש ברנור, כאחד האישים ש”בעוד זמן לא ארוך יהפכו את השולחן על מנדלבליט”.

לדברי יניב, תנ”צ ברנור ואנשיו “כבר עכשיו” לוחצים על היועמ”ש, “אבל בגלל שהם אנשים רציניים וממלכתיים הם עושים את זה בצורה מנומסת. הם כבר ניסו להפוך על מנדלבליט את השולחן, אצלו במשרד, וכשזה לא עזר הם מתדרכים עיתונאים בימים האחרונים שזה מה שהם עומדים לעשות. שמעתם את זה אצל ברוכי קרא בערוץ 10. יגיע הרגע שהם (השוטרים) יבינו שצריך לעשות את זה בידיים שלהם. שאין ברירה, שצריך ללכת לטלוויזיה ולהגיד את זה. וגם לרגע הזה נגיע. ייפתחו חקירות נגד נתניהו. אנחנו נמצאים בבג”ץ ואנחנו נמצאים בכל הזירות האחרות ואנחנו נפרוץ את הקיר הזה. אתם רק צריכים לא להיכנע ולא להתייאש”.
על פי יניב, שופטי בית משפט העליון מושפעים גם הם מהדיווחים של דרוקר ושל עיתונאים נוספים. “שופטי בג”ץ גם רואים טלוויזיה ורואים מה מדווחים על מה שקורה”, אמר, והוסיף כי “יגיע הרגע שחוקרי המשטרה ייתנו מכה על השולחן ויגיע רגע ששופטי בג”ץ ייתנו צו, אבל עד אז צריך להיאבק ולהילחם. זה יותר קרוב ממה שחושבים”.
מרבית הנוכחים באולם הביעו תמיכה גורפת בטענותיו של יניב, אך היו גם מי שהעלו ספק בנוגע לטוהר כוונותיהם של חלק ממבקריו החריפים של ראש הממשלה, ובהם רה”מ לשעבר אהוד ברק. יניב מיהר להבהיר להם כי מטרת העל, “רק לא ביבי”, מקדשת כל אמצעי. “אני חושב על ברק דברים גרועים מכולכם, אבל זה לא חשוב”, השיב יניב לאחד השואלים, והדגיש כי “כל מי שמנהל מאבק אופוזיציוני נגד נתניהו שכותרתו ‘די ביבי די, לך הביתה’, צריך להגיד לו ברוכים הבאים”

מקור mida.org.il/2016/12/04/%D7%94%D7%A9%D7%9...8%D7%9C%D7%95%D7%95/

עוד..
לפני 4 שנים 7 חודשים #1449 על ידיי נ י ק ל ס
טוב אנחנו לא מתקשרים על אותו גל
וכנראה לא מבינים זה את זה כי אני אומר תפוח את אומרת תפוז
אז אני אניח לזה
אני רק שוב אציין שאת שוב ברחת לאזור הנוחות שלך
אני טוען שתמיד הייתה רדיפה ותמיד רדפו ראשי ממשלה אבל זה מעולם לא הפריע לכם עד שראש הממשלה הנרדף נהיה ביבי האהוב שלכם
ואת חוזרת שוב ושוב לאזור נוחות שלך ומנסה להוכיח לי שרודפים את ביבי
אז בואי נעצור כאן כי זה נהיה לופ חסר מוצא

עורכים ראשיים: קוקאי5