שלום, Guest
שם משתמש: סיסמה: זכור אותי
ברוכים הבאים לפורום בענייני הצאט

פה המקום לדבר על כל מה שקשור לצאט מה שמפריע מה שרוצים לשנות גם דברים טובים אם יש כאלו
  • Page:
  • 1

TOPIC: לקוקאי

לקוקאי לפני 2 שנים 1 חודש #1320

אז עכשיו אתייחס לפוסט המאכזב שלך, שרק אליו התייחסתי:
1. אם אתה חושב שהפוסט שרשמת , הוסר מתוך נוחות כתירוץ של השפלה, אז סלח לי שאתה כ"כ עיוור אבל לא רק אני חשבתי כך, גם עוד שלושה בצאט שחגגו על דמי חשבו כך.

2. הסרת הפוסט המשפיל, זה לא מה שהוביל אותי "לדרך הלא נכונה" אם באמת נראה לך שלנסות לחנך אותי בפומבי בצורה כזו, אז טוב מאוד שאני לא הבת שלך, היית מקבל את המצב ההפוך ולא את מה שרצית, אז זה שהסירו כלל לא הסיבה שאני כמו שאני, אז מספיק לדבר שטויות.

3. אני לא צריכה שום קייס כדי להוכיח את מה שאביטל וחבריה עשו לי, אתה רואה זאת לבד, אם זה בכללי ואם זה מה שרשמתי לך בפרטי, או תמונות ששלחתי לך שהתעלמת מהם ודאגת לקרוא לי יצורה בכללי.

4. אז אם לדעתך יצורה זו אחת שנכנסת הרבה פעמים לפרטי שלך ללא רשותך, ושפויה זו אחת שמפרסמת תמונות של אמא שלי בצאט ואומרת שזה מישהו אחר או מפרסמת את השם של אמא שלי או נותנת לקובי את הפרטים על אמא שלי ומאיימים להתקשר אליה, צר לי לראות שהשיפוט שלך לוקה בחסר.

5. אני ניסיתי להסביר לך איזו מנהלת יש לך פה בפרטי ואתה בתגובה אמרת לי בכללי מול כולם, שאתה לא קורא אותי בפרטי ואם אמשיך תפסיק לקרוא אותי בכללי והכינוי שקיבלתי ממך זה יצורה. אז אל תהיה טלית שכולה תכלת.

6. השירשור מיותר שאקרא אותו, אם אקרא אותו התוצאות השליליות מצידי יהיו גדולות יותר. אם אתה חושב באמת שלקרוא את האלה שאני לא סובלת עד כמה הם שונאים אותי כחינוך לרצות "להשתפר" אתה טועה.
7. אז כמו שלי יש שונאים גם לך וגם לאביטל יש ותתפלא גודל השונאים של אביטל וגודל השונאים של קוקאי בנפרד, גדולים יותר מגודל השונאים של לורן. בזה אני יכולה להבטיח לך.

8. הסיבה שאני מקבלת את כל האש מהאנשים פה, זה שאני אומרת את כל האמת בפרצוף של כולם, אומרת מה אני חושבת עליהם, אז נכון זה קשה לקבל את האמת בפרצוף, שיתמודדו עם זה ושלא ילכו לבכות בפורום בשירשור קורע לב (שאין לי מושג ולא מעניין אותי מה רשום בו ועדיף לך שלא אדע כי תהיה מלחמת עולם שלישית). אני בן אדם של יושר ואמת וחייבת להוציא את מה שיש לי להגיד על כל אחד ואחד פה.

9. מי שמכיר אותי במציאות מעיד עליי אחרת ממה שרשום כאן בשירשור, אני בן אדם אחר במציאות כמו שאתה יודע קוקאי, כך שמה שרשום בשירשור ההזוי הזה מיותר מבחינתי.

יום טוב קוקאי וצר לי שאתה משתף פעולה עם השטן

נ.ב.
התשובה היא לקוקאי בלבד, כך שאני מציעה ששאר הגולשים יחסכו בתגובות לפוסט זה.

נדרשת התחברות או רישום על מנת להגיב או לכתוב פוסטים.

לקוקאי לפני 2 שנים 1 חודש #1321

כצפוי בחרת בדרך הלא נכונה...במקום להביט לעומק לתוכך ולחלק שלך בכל הסיפור...
בחרת להתפלסף איתי <לא חכם במיוחד כי אני יותר טוב ממך בזה>
בחרת לשוות לכל השאר מקום זניח..<הם לא מעניינים אני לא טורחת לקרוא אותם>
והכי יפה שבחרת בדרכה של סימה באח הגדול <דרכם של כל חסרי הדרך והיכולת להתמודד>
"אני אומרת את האמת בפרצוף ולאנשים קשה עם האמת..אז בגלל זה שונאים אותי"
הטיעוו הנצחי של הלוזרים
ורק בשביל לגחך את הטיעון הזה...
בואי נבחן רגע את האמת שלך...
את עושה הקבלה בין התנהגותה של שחומה אלייך להתנהגות של אחרת...ומרמזת פה על משהו...
זה אמת זה? פככככככככככ סליחה
"תזהרי ממני אני הולכת לעשות עלייך עין הרע כל בוקר" <---זה משפט של מכשפה לא של דוברת אמת
"ואם תתבכייני פה למישהו, אם תעשי איזה משהו ואגלה את זה אני אבוא עד אלייך כי אני יודעת איפה את גרה! חתיכת שרמוטה! לא כדאי לך להתעסק איתי"
אם זה חלק מזה שאת אומרת את האמת ...אז האמת שלך חמורה ומסוכנת ואת לא אדם ראוי למאכל...עדיף שפה תגידי שלא אמרת אמת ...

האמת שלך טוענת במרומז שאת לא טורחת לקרוא את אביטל ואת השירשור שלה...ואני שואל בפשטות איך זה מתיישב עם זה שאת כן טורחת לכתוב לה ולאיים עליה?
איפה האמת שאת מתהדרת בה???????? אם את לא טורחת לקרוא אותה את גם לא תטרחי לכתוב לה

אני יכול להמשיך לרמוס את האמת שלך עד עפר אבל אני חושב שהמסר הובהר.

1.זה שאת ועוד שלושה נוספים ראו בפוסט משהו משפיל...לא אומר שהוא נועד להשפיל או מטרתו היא לא כמו שציינתי לשים לך מראה מול הפרצוף..
וגם אם אמרו לך שהפוסט משפיל...זה לא הפוסט שמשפיל..זה ההתנהגות שלך שאת יצרת את עשית את התנהגת שמשפילה אותך....
עכשיו הבחירה שלך להתעקש שהפוסט משפיל כי אמרו לי ככה 3 אנשים..או לקרוא את הפוסט ולהבין למה הוא נכתב ואיך לא להגיע למצב שיכתבו כאלה דברים שוב
מה בחרת?
להחליט שזה השפלה וכן להגיע למצב שיכתבו כאלה דברים שוב....
ולראיה הפוסט של אביטל משפיל אותך יותר ומוציא אותך גבר ערס צעצוע שמאיים שיתפוס משהו ברחוב ויזיין לו ת'צורה....קצת יצאת יואב פאדל
ושוב אני אומר את יכולה להחליט שאביטל השפילה אותך.<או לחלופין שהיא לא מעניינת ואת לא טורחת לקרוא אותה>..או שאת יכולה להפיק לקחים איך לא להתנהג....
ואנחנו כבר יודעים במה תבחרי....


2.עד עכשיו לא הבנת שאני לא מנסה לחנך אותך וכל הקטע עם הבת מיותר...אני שמתי לך מראה מול הפרצוף שסירבת להסתכל בה...ופשוט ביקשת מהמנהלים להעיף מפה את המראה כי היא"משפילה" אותך
אין בדבר הזה לחנך ...חינוך הינו אקט אחר....ושונה לחלוטין , כשפוקחים למישהו את העיניים לגבי מציאות או התנהגות אין הדבר קשור לחינוך.
אני בטוח שיש הרבה מחנכים ומורים ובצאט שישמחו להסביר לך את ההבדל בין חינוך לבין מראה מול הפרצוף...

אני מותש אבל אמשיך
3
.את טוענת שאת לא צריכה שום קייס להוכיח מה שאביטל וחבריה עשו לך.....אבל התגובה שלך מבוססת על הקייס של מה שאביטל וחבריה עשו לך...אז מתוך הקייס שלך כן פעלת אז אין הגיון באמירה לא חכמה "אני לא צריכה שום קייס"
והבעיה שלך שלא הבנת שהתגובה שלך מוטטה את כל הקייס שלך! וכל זאת אני אומר בלי לדעת אם יש לך קייס או לא ..בא לאמר זה כבר לא משנה אם יש לך קייס אין לך קייס אם את צריכה קייס או לא צריכה קייס...התגובה שלך רומסת את הקייס שאת צריכה או לא צריכה...


4.5.6.את עושה השוואה בין המעשים שלך שהם לא נוראים "בסך הכל נכנסתי לך לפרטי בלי רשות" לבין המעשים הנוראים של אביטל וחבריה....
הבעיה שאת לא קראת הפוסט שלי שנמחק....ולא הבנת שיש סיבה שלא רוצה לשמוע את הפרטי שלך.. והיא נעוצה בהתנהגות שלך לאורך זמן...והיא תולדה של התנהלות איומה שלך
אז אם היית קוראת את הפוסט שלי שנמחק..
בא לאמר אם היית מסתכלת במראה ששמתי לך..היית מבינה שאת האשמה בכך שלא רוצה לשמוע פרטי ממך....ואת יודעת טוב מאוד למה... ושוב החץ מוביל לאשמה שלך והחץ גרם לך להיות היצורה ולא לאלה שפרסמו או לא פרסמו תמונה שלך איימו או לא איימו עלייך..
לא החץ גרם את גרמת...

7.יש לי יותר שונאים מאשר לך אז? מה רצית להגיד בזה? למדינת ישראל יש יותר שונאים מאשר למדינת קרואטיה...אז?

לקינוח

"יום טוב קוקאי וצר לי שאתה משתף פעולה עם השטן"
עניינית אענה לך שאני לא משתף פעולה עם אף אחד..אני חרד למוסריותו של האתר.....והאיומים שלך על גולשת זו או אחרת בזויים בעיניי אני ממש נגעל לקרוא את זה...
ובמילים שתביני שגם נאמרו בפוסט שנמחק : אני לא בעד אביטל..אני נגד התגובה שלך....
<ולמקרה שתגידי למה אתה לא נגד זה שממאיימים להתקשר אליי או לפרסם תמונות שלי....אני כבר עונה לך שזה טופל ברגע שזה הובא לידיעתי ויותר מזה הבחור שעשה את זה<נחושת> מעשית כבר לא בצאט..
גם נגדו ועליו יצאתי והוא להבדיל לא טען שאני לטובת לורן הוא הבין שאני פשוט נגד ההתנהלות שלו...

ונסיים בהומור...
בואי נשחק את המשחק שהיה פעם בעיתון "איפה מתחבא הילד בציור"


תקראי את זה רגע

"יום טוב קוקאי וצר לי שאתה משתף פעולה עם השטן"
קראת?
תקראי שוב
""יום טוב קוקאי וצר לי שאתה משתף פעולה עם השטן"
קראת שוב ?
יופי
עכשיו תקראי את זה

"תזהרי ממני, כי אני הולכת לעשות עלייך עין הרע, לקלל אותך כל בוקר! "

איפה מתחבא השטן בציור?

מראה מראה שעל הקיר חבל שיש אנשים שלא מביטים בך....


אין בפוסט נסיון להשפיל אותך או לדרוס אותך הפוסט נכתב כתגובה הולמת לפוסט שלך....
ואני במודעות מלאה שאני מדבר ללמפה...

קוקאי5
על פוסט זה מודים לך:: ניסימיקו

נדרשת התחברות או רישום על מנת להגיב או לכתוב פוסטים.

נערך לאחרונה: על ידיי קוקאי5.

לקוקאי לפני 2 שנים 1 חודש #1323

תחילה, אני אגיד שמזל של אביטל המקסימה שלא צילמתי את ההודעות שהיא רשמה לי בפרטי שהן היו לא פחות נוראיות.

דבר שני קוקאי, זה היה כ"כ צפוי שתגיב כך, כנראה באמת חשבתי שתתן תגובה הולמת אבל במקום זה אתה בוחר לפסול כל דבר שאני אומרת , נפלתי על אוזניים ערלות.

אם אתה משווה את הצאט לאח הגדול, אז סבבה. האח הגדול=משחק חברתי, הצאט=משחק חברתי. (מבחינתי). ההתנהגות שלי בצאט היא לא אחד על אחד כמו במציאות. אנשים שנכנסים לצאט או שהם עם מסיכות או שהם מסירים מסיכות או שהם כמו שהם במציאות.( רמז: אני לא נכללת באופציה השלישית).

אם אביטל הגיעה למצב שאני אומרת לה את הדברים האלה, יש סיבה לכך, וכן היא השטן מבחינתי. אם הייתי עושה לה אותו הדבר קוקאי, היא לא הייתה מקבלת אוזניים ערלות מצידך, כי מנהלים שלך מקבלים יחס מועדף מגולשים רגילים. :)

שלא תתנהג כמו מטומטמת ולא תצפה לקבל תגובה קשה על זה אחר כך ותבכה לכם בפורום. יכולתי לעשות אותו הדבר למה שהיא רשמה לי בפרטי, ולא עשיתי את זה, לא ראיתי בזה כמשהו שיועיל עבורי.

מה שהולך להיות עכשיו זה דבר כזה-
אם לא שמת לב אני כבר לא בצאט, יש לי דברים יותר חשובים מהצאט שאני מתעסקת בהם, אני כבר לא אכנס לצאט ולא אהיה בצאט, לכן, השירשור של אביטל המקסימה שלך לא רלוונטי, כמו-כן הוא לא מעניין אותי, כי אם היא הייתה בהתעלם אצלי בצאט אז למה שאקרא אותה בפורום?! אנשים לא מעניינים אני לא קוראת ולא אקרא.

דבר שני, אביטל תמשיך להיות מנהלת אצלך בצאט, תשפיל אנשים בצאט, תרד על אנשים על איך שהם נראים במצלמה (בפרטי או בכללי), מי שיבוא כנגדה תוציא את כל הפמליה נגדו, תסכסך בינו לבין אנשים בצאט, תלכלך עליו עם כולם בצאט, כל פעם שהוא ישדר או ידבר בכללי היא תחפש אותו. תפרסם תמונות של אמא שלו בצאט ותגיד שזה מישהו אחר, תתחיל עם איומים של תביעות , איומים שתתקשר להורים, ופרסום פרטים של ההורים בצאט.
אם זו המנהלת שאתה בחרת לנהל אצלך באחד החדרים בצאט, בעיה שלך, לא שלי, וזכותי לכתוב עליה את כל הדברים שכתבתי לה, שיודע מה, נכונים מבחינתי במלוא המילה! צר לי שטרם קלטתם את אביטל שלכם בצאט.

ועוד משהו קוקאי, אתה בעצמך אמרת לי שאתה לא אוהב את ההתנהגות הזו של אביטל אם איך שהיא מתנהגת, שהיא לא מתאימה לטרנדים ושנמאס מהפמליה הזו שלה. אבל בגלל שאתה בחרת בה כמנהלת אתה לא רוצה לירות לעצמך ברגל , לדבריך. לא משנה מה היא תעשה אתה תגן עליה ולא עליי, כך אמרת לי- זוכר? נכון או לא? אז אל תבוא ותגיד לי עכשיו שאם לא הייתי עושה כך וכך זה היה מטופל, כי בנינו זה לא היה מטופל (לעשות "נו נו נו", זה לא נקרא לטפל, כי זה לא טופל כך עד כה)

תודה כבר שעשית טעות שבחרת בה בתור מנהלת במקום להגן עליה כל הזמן , יהיה לך יותר קל.

אני לא מתכוונת לקרוא את התגובה הבאה שלך, כי היא רק הולכת ומתדרדרת במקום לענות עניינית אתה עונה לי בצורה לא הולמת ומשפילה. חבל שתטרח כ"כ יפה בלכתוב פוסט מושקע כתגובה לתגובה שלי , כי אני לא אקרא אותה (וכי אתה מדבר ללמפה כדבריך).
אבל אם בכל זאת אתה רוצה לעשות הצגה פה למצוטטים ולקבל לייקים, לך על זה.
אבל אני מבחינתי סיימתי איתך פה, אם אתה רוצה לענות לי, אתה יודע איפה למצוא אותי.

שיהיה לך המשך ציטוט נפלא

Arrivederci

נדרשת התחברות או רישום על מנת להגיב או לכתוב פוסטים.

נערך לאחרונה: על ידיי Lauren1.

לקוקאי לפני 2 שנים 1 חודש #1328

במילה אחת
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
ובחמש מילים
איזה כייף שאני לא פה

נדרשת התחברות או רישום על מנת להגיב או לכתוב פוסטים.

לקוקאי לפני 2 שנים 1 חודש #1331

איזה " כייף " שקיים הפורום אחרת איפה יהיה לך המקום לבוא לספר לנו שאתה לא פה הא
על פוסט זה מודים לך:: קוקאי5, lilo, Lioness1212, ניסימיקו, פיצקית

נדרשת התחברות או רישום על מנת להגיב או לכתוב פוסטים.

לקוקאי לפני 2 שנים 1 חודש #1332

יא ראבי כמה שהתגעגעתי.
קוקאי אתה יודע שלהחמיא לך עולה לי בדמים ובבריאות אבל לא יכלת להתנסח טוב יותר.
על פוסט זה מודים לך:: lilo, Lioness1212, ניסימיקו

נדרשת התחברות או רישום על מנת להגיב או לכתוב פוסטים.

נערך לאחרונה: על ידיי ביטר.
  • Page:
  • 1
עורכים ראשיים: קוקאי5