ברוכים הבאים לפורום בענייני הצאט

פה המקום לדבר על כל מה שקשור לצאט מה שמפריע מה שרוצים לשנות גם דברים טובים אם יש כאלו

אלוהים ויחסי שליטה ומה הקשר בינהם ?

עוד..
לפני 5 שנים 8 חודשים #1265 על ידיי eran245
לי אין אמונה בברנש ועדיין לא איבדתי את החוקים ולא איבדתי את הראש, הכל בסדר שכל אחד יאמין במה שבא לו אבל די לכפות עלינו אורח חיים תנו לנו לחיות בשקט אנחנו פסע קטן מלהפוך לאירן .

נדרשת התחברות או צור חשבון על מנת להשתתף בדיון לכתוב או להודות

עוד..
לפני 5 שנים 8 חודשים #1266 על ידיי שיראל
ערן!!! גם כשאני בחופשה אתה רוצה להרגיז אותי??? מאמין לא מאמין.. בעייה שלך. תשאר אדם תלוש. (ותקרא שוב את הפוסט של קוקאי. כנראה שלא הבנת עד כמה אתה כן מאמין למרות הבעת ההתנגדות) אבל כפייה? מי כופה עליך. חכה חכה בבית. אין לי חשק להתעצבן על הבוקר מול נוף ים סוף המהמם והמסייע ביציאתנו מעבדות לחרות
נ.ב לכל הקורא המלעיז. שתקו אל תתערבו. זה סגנון הצחוק שלי עם ערנוש

עוד..
לפני 5 שנים 8 חודשים #1267 על ידיי eran245
בס"ד

שיראל,
הדת בארץ ישראל שולטת בכל פינה, מהנסיון לכפות סגירת עסקים בתשעה באב, ועד קביעה מה נאכל ומה נשתה.
דרך אגב גם בתנך כל המלכים אכלו לא כשר ביצעו אורגיות ועשו דברים אסורים ופרועים גם ביחס למאה ה-21.

עוד..
לפני 5 שנים 8 חודשים #1269 על ידיי קוקאי5
ערן היקר
אני לא הולך להתיחס למעשיות שכתבת פה מלכים ואורגיות ושאר ירקות
אבל אני חייב להעיר את תשומת לבך לדבר מהותי!

תעצור רגע ותחשוב ....אין הרבה אנשים שצריכים להוקיר תודה לדת ולחוקים שנבעו ממנה כמוך!
ולמה?
החוקים של התנך שומרים על החלש ועל השונה ועל זה שלא מסכים. בקיצור החוקים האלה שומרים עליך!
אתה שואל איך?

מה היו עושים לך חוקי אלוהים של החמאס ...אם היית יוצא נגד ראש הממשלה שלהם?
מה היו עושים לך חוקי אלוהים של פוטין אם היית יוצא נגדו?
מה היו עושים לך חוקי האלוהים של סוריה או של מצריים אם היית מעז לגנות את הצבא שלהם?
רק החוקים של התנך שאתה לא מאמין בהם מאפשרים לך להיות חופשי ...להביע את דעתך ולהתריס כנגד...ולדקלם סיסמאות חסרות שחר..
אף אחד לא קובע לך מה לאכול ומה לשתות...אתה יכול לקנות בטיב טעם מה שבא לך ולאכול ולשתות כאוות נפשך...
ותגיד תודה שחוקי הדת שלנו לא מאפשרים לסקול אותך על דברי שקר!

קוקאי5
על פוסט זה מודים לך: שיראל, lilo, Lauren1, ניסימיקו

עוד..
לפני 5 שנים 8 חודשים #1270 על ידיי eran245
בס"ד

קוקאי הנה תגובתי לאלתר על מה שרשמת,

נתחיל מזה שאני ממש לא חלש אלא להיפך אני נאבק מול רבים ובינתיים עושה פה לכולם בית ספר.

בעולם יש חוקים שהם נורמה בלי קשר לתנך כמו שמירת האדם וחירתו , המדינות שנתת אותם בתור דוגמא הן מדינות שלא מתנהגות לפי הנורמה ובגלל זה הן מדינות פסולות ומשוקצות בעולם .
אני לא צריך להגיד תודה שנולדתי בן חורין!! זו זכותי הטבעית להיות בן חורין כמו כל בן אדם אחר.
יש לנו זכות דיעה עד גבול מסויים עד שזה גובל בהסתה לפגיעה פיסית.

גם לפני לוחות הברית הייו חוקים של נורמה אצל בני האדם וברגע שעברנו עליהם התרבות שיצרה אותנו דאגה להעניש את בני האדם אל תשכח שהמבול הגיע בגלל שבנות האדם שכבו עם בני אלוהים דבר שהתרבות שיצרה אותנו ראתה בעין לא יפה והחליטה להעניש אותנו.

ולסיום אין לך מה להכחיש שדוד ויהונתן ניהלו מערכת יחסים מינית ענפה זה רשום שחור על גבי לבן בספר התנך.
על פוסט זה מודים לך: אמיתי

עוד..
לפני 5 שנים 8 חודשים #1287 על ידיי קוקאי5
אני שמח שאתה נשען על דברים שכתובים בתנך....<בני חורין...בני אלוהים...דויד ויהונתן> בשביל להוכיח שאין אלוהים ואין תנך

חל שיפור ניכר בהבנה שלך ערן:)
על פוסט זה מודים לך: שיראל, Lauren1, ניסימיקו

עורכים ראשיים: קוקאי5