ברוכים הבאים לפורום בענייני הצאט

פה המקום לדבר על כל מה שקשור לצאט מה שמפריע מה שרוצים לשנות גם דברים טובים אם יש כאלו

נורא נוח לקנות חירטוטים ושמועות כשזה לא עליכם

עוד..
לפני 5 שנים 8 חודשים #1211 על ידיי קוקאי5
ועכשיו להמשך הפוסט בואו נגיב עניינית לכל הטענות
קוקאי אנס? יש פה לא מעט שיכולות להעיד שההפך הוא הנכון קוקאי הוא הנאנס ....חבל שלהוכיח את זה אי אפשר בלי להביך את האונסות!
ולא שאני מתלונן אני אוהב להאנס... :)
קוקאי פתח את הצאט בשביל לזיין?
אני מעיד בשבועה שלפני הצאט הזה הייתי מזיין הרבה יותר....
הצאט הזה לא בדיוק מעורר חשק מיני....אתה לא יכול לזיין שאתה קם בבוקר לחיוך של יואל או לשאר חיוכים בלי שיניים.
אתה לא יכול לזיין כשכל שניה קופץ לך חלון של איציק שמתווכח איתך על נשיאות לא ברורה ועל תיקיות שנגנבו...
אתה לא יכול לזיין שכל שניה בא לך גאון אחר שמבקש שתחזיר לו את הפלאש ושגנבת לו את הפלאש
אתה לא יכול לזיין כשחצי צאט במקום להוקיר תודה בשתיקה על המקום..יושבים מתלוננים משמיצים ומחפשים איפה אתה לא בסדר..
והחצי השני שמעז כן להוקיר תודה מקבל כינויים כמו "הכלבות של קוקאי" "השפוטות של קוקאי" "הלקקניות של קוקאי"
כשאף אחד בעצם לא הסביר מה הטעם ללקק לקוקאי? מה מרוויחים מזה?
הצאט הזה גמר לי את הזיקפה אז הטיעון אינו נכון בעליל
ועכשיו לשאלה המתבקשת....לכולם מותר להתחיל עם גולשות ולקוקאי אסור כי ?
מה אנחנו עושים פה אם לא להתחרקש אחד עם השניה?
למה לכם מותר ולי זה אמור להיות אסור?
ולמה אני צריך לתת לכם דין וחשבון?
ולמה 50 אחוז מכם ירחמו על זו שהמציאה שהתחלתי איתה....מסכנה איך הוא עושה לה דבר כזה...
הוא לא יכול לצאת גבר ולהתעלם?
אז כן שנים אני מתעלם וזה לא לטובתי.... כיוון שכל חדשה וכל חדש שנכנס לפה מקבל רקע שלילי עליי בגלל אנשים כמו זו שאתם מרחמים עליה
ואז יוצא מצב מצחיק שאני מוקצה בצאט שלי כי אני יושב וסותם לכל ההשמצות שלכם...
וכמה מכן אמרתן לי ששמעתן עליי דברים נוראיים וטוב שלא האמנתן....
נוצר מצב אבסורד..שאני אמור לשבת פה ולהוכיח לכל גולש וגולשת שמה שסיפרו להם זה לא נכון.... ולמה בכלל במקום לגלוש ולהנות אני אמור לשבת פה ולהוכיח שאני לא כזה נורא כמו שאומרים..
והאפטר אפקט של זה .... שהרבה מדירים את רגליהם מפה אם המנהל הוא אנס...מה יש לנו לעשות פה?
ואז לא ישארו פה גולשים בשביל שתוכלו להמציא ולפנטז שהם מתחילים אתכן...או לא ישארו פה גולשים בשביל שתוכלו להתפאר בפניהם שקוקאי מקנא בכם...
אז מה עשיתם בזה? אתם כורתים את הענף שאתם יושבים עליו...
וכמה מסריחים עכשיו יגידו בלב איזה ענף על מה הוא מדבר....אני יש לי חיים הצאט זה סתם להעביר זמן אני בא רק לצחוק וללכת....בולשיט של אנשים בלי מודעות עצמית.
אם הצאט הוא כלום בשבילכם...אז מה חשוב לכם ללכלך על בעל הצאט? ומה חשוב לכם לרחם על ההיא או על ההוא?
ואם הצאט זה בולשיט בשבילכם..אז למה אתם בכלל טורחים לקרוא את מה שנכתב פה <התשובה של המטומטמים....בכלל לא רציתי לקרוא שלחו לי לינק...אמרתי נציץ מי היה קורא את זה בכלל אם לא היו מביאים לי לינק>

ועכשיו תבינו דבר פשוט....לא יתכן שיד אחת שלכם תהנה מהפירות של המאמץ שלי לבנות ולקיים את הצאט הזה....ויד שניה שלכם תשמיץ אותי תקטול אותי ותייצר לי רפיוטיישן שלילי...
זה לא יתכן מתימטית! כי אם ההשמצות שלכם יצליחו אתם תגמרו את קוקאי5 וכשתגמרו את קוקאי5 אתם תגמרו את הצאט....<היחידי ששורד את הבהמיות שלכם> ואז איפה תהיו? ועל מי תלכלכו?על מרק צוקרברג?
אם באמת אתם חושבים שזה נכון כל ההשמצות ...ראוי למען כבודכם ולמען שלא תצאו פאתטיים ....שלא תהיו פה...
וכרגיל יש את הטמבלים שיענו לי "אנחנו לא פה בשבילך או בגללך אנחנו פה בשביל ובגלל אנשים אחרים שהם חברים שלנו..."
אבל זה לא סותר את זה שאתם עדיין באים אליי הבייתה לפגוש את החברים שלכם...אם הם חברים שלכם תפגשו איתם בבית שלכם ..ואל תשבו אצלי בבית להשמיץ אותי ולהפגש איתם...
והפתרון הכי פשוט ....זה לגלוש ולהתעסק בענינים שלכם לא לרכל על אחרים לא להשמיץ אחרים לא להסתכל בצלחות של אחרים....
ולהבין שכשאתם עושים טעות אז תשלמו עליה בחסימה בהשתקה או בכל דבר אחר...כמו כולם .. והתגובה שלכם לא צריכה להיות "נלמד את קוקאי לקח ונלכלכך עליו או נהרוס לו"
כי אם אתם לא תשלמו על טעויות שלכם אחרים גם לא ישלמו כשיטעו כלפיכם....
ולגבי המקופחים שטוענים לחוסר צדק....לצדק פנים רבות וקטונתי מלהיות מאה אחוז בצד של הצדק...
גם שופט של כדורגל טועה וגורם למשחק להגמר בתוצאה לא נכונה...עם זאת מקבלים את ההחלטה שלו וממשיכים הלאה...להרוג את השופט לא יחזיר את הצדק...

קוקאי5
על פוסט זה מודים לך: סי מנהלת, שיראל, נ י ק ל ס, ניסימיקו, חצר 8.1

נדרשת התחברות או צור חשבון על מנת להשתתף בדיון לכתוב או להודות

עוד..
לפני 5 שנים 8 חודשים #1212 על ידיי חצר 8.1
בתור מזיין יותר לפני הצאט -אני רוצה להביע את השתתפותי הכנה בסבלך לאור מה שכתבת*.

*למעט כל החיזור מכיוון שאיני מחוזר פה.

**טל"ח.

עוד..
לפני 5 שנים 8 חודשים #1213 על ידיי נ י ק ל ס
אתה נשוי חצר על מי אתה מנסה לעבוד שזיינת יותר לפני הצאט ?

עוד..
לפני 5 שנים 8 חודשים #1214 על ידיי שיראל
אם תרצו עדות לכך שהוא נאנס ולא פעם, (מבלי להזכיר שמות ומבלי להביך)
במהלך השנים המרובות להיכרותי את קוקאי.. הנה אני, אחת ה"לקקניות של קוקאי" יכולה להעיד בשבועה על כך שנאנס בביקורים לא רצויים בביתו, על קללות עם הסירוב, על שריטת מכוניתו על הסירוב, על זריקת אבנים לחלונו עם הסירוב.. ועוד ועוד סיפורים שהשם ישמור.
ולא קוקאי, לא תמשיך להתעלם. כל אחד היה קם להגן על שמו!
לגיטימי בהחלט!
כמו שלגיטימי שתתחיל עם בנות כמו כל מצוטט :)
על פוסט זה מודים לך: סי מנהלת, ניסימיקו

עוד..
לפני 5 שנים 8 חודשים #1215 על ידיי שיראל
ובטח תשאלו את עצמכם... איך את יכולה להשבע מבלי שראית במו עינייך? ("דתייה"שכמותך), אז כן. ראיתי במו עיניי את הוויכוחים והתוכחות בכללי של הצאט על המעשים, את הוידוי של אותן נשים על מעלליהן ואפילו את הרדיפות הבלתי פוסקות ללא כל בושה וכבוד עצמי!
על פוסט זה מודים לך: סי מנהלת

עוד..
לפני 5 שנים 8 חודשים #1216 על ידיי סי מנהלת
לכול מי שמדבר על ליקוק תדעו לכם כמה שלא תלקקו מי שמכיר אותנו המנהלים זה לא יעזור מי שצריך חוטף מה שמגיע לו :) ..אז שמיותר לדבר על ליקוקים .בנוסף לכך אני מנהלת בטרנד כמה שנים טובות .קיבלתי את הניהול בלי הכרות אישית עם קוקאי . במקום לתת לו לעסוק עם הצאט שהוא תמיד מחפש איך לשפר לנו את חווית הגלישה ולהנות מהצאט אתם ממצאים דברים ונותנים לו לעסוק בשקרים שלכם .
על פוסט זה מודים לך: שיראל

עורכים ראשיים: קוקאי5