ברוכים הבאים לפורום בענייני הצאט

פה המקום לדבר על כל מה שקשור לצאט מה שמפריע מה שרוצים לשנות גם דברים טובים אם יש כאלו

"הכוכבים" של חדר סקס

עוד..
לפני 5 שנים 10 חודשים #1150 על ידיי eran245
תשובה של: eran245 בנושא: "הכוכבים" של חדר סקס

ניסימיקו wrote: ריקו לא שקרן, ומעולם לא משקר. וערן להזכירך...
משפטים שלך.
פאזל הלוואי תקבל התקף אפילפסיה,
פאזל איזה כייף לקחו לך תילדים,
אתה גם יורד על דויד במצלמה,
או אלון פיצוחים,
יש עוד אבל אתה לא מביט במראה לפני שאתה מעלה פוסט,
קודם תביט על עצמך ואז תשפוט אחרים!!!

פאזל אתה ממש עלוב , כל הפעמים שתקפתי אותך היו אחרי שהזהרתי אותך להפסיק לעקוץ אותי ולהציק לי אז תבוא בתלונות רק לעצמך.

אותו אלון שאתה מגן עליו בשנת 2014 דרך הפייסבוק הצליח להגיע לבת דודה שלי ולהשיג את הטלפון שלי , תוך כדי שהוא מאיים על חיי בטלפון, יש לו מזל שריחמתי עליו והוא לא בין הסורגים עכשיו.
להזכירך אתה זה שמתחבא בניקים מאחורי המסך לא אני , אז חמוד שלי גם ככה אתה לא מאה אחוז בוא נפסיק את הפיאסקו הזה שלך לטובתך.

נדרשת התחברות או צור חשבון על מנת להשתתף בדיון לכתוב או להודות

עוד..
לפני 5 שנים 10 חודשים #1151 על ידיי ניסימיקו
מעניין למה אלון חיפש אותך, עיצבנת והצקת למישהו...
ערן זה בסדר אני יודע שהיו לי כינויים שונים אני מודה ואני כתבתי על זה פוסט,
just so you know. You are pitiful

עוד..
לפני 5 שנים 10 חודשים - לפני 5 שנים 10 חודשים #1154 על ידיי א2יטלטול
כרגיל...ערן תככן,סכסכן,ועלוב!

עכשיו אני מבינה למה שייני שנא אותך לאורך השנים יא אפסון.

בחיים ל-א היה ולא נברא משהו לכיוון של לילו ושיראל. במיוחד על לילו שאני מכבדת אותה רצח וכן ירבו
אנשים כמוה בצאט הזה. לך תעשה חמוצים.

ובקשר לשיראל,גם הריב שהיה בכללי איתה ונהנתם מזה כמובן (במיוחד כל החובבי שיט ובלאגנים) זה היה בגלל
לוג לא מובן ומקוטע, כי חלק דיברו במיקרופון וחלק הקלידו. מה שגרם למרמור ובלאגן לא מובן.
ולאף אחד אין זכות להתערב או להכניס את האף שלו.

ערן? חפש חיים במקום להתעסק באחרים כי אתה בעצמך לא נעים לקריאה יסמרטוט.
עריכה אחרונה:לפני 5 שנים 10 חודשים עי א2יטלטול.
על פוסט זה מודים לך: אדם , נ י ק ל ס, ניסימיקו

עוד..
לפני 5 שנים 10 חודשים #1156 על ידיי שיראל
תשובה של: שיראל בנושא: "הכוכבים" של חדר סקס
בצאט הזה אף אחד לא חף מהתערבות, לא ערן, לא אני , לא חבריי ,לא את ולא חברייך אביטל.
ותסכימי איתי שההתערבות רק מלבה אש!!!
(וכהרגלי מחוץ לשורות הצאט. בשקט,בלי מליון שורות שגורמות לאבד את הריכוז.. אתפלסף קצת יותר חחח)
מה יוצא מכל ההתערבויות הללו? אנחנו מאבדים במריבה את האיפוק העצמי(רבים בלהט מוגבר עם זה שרבים איתו. ורבים גם עם המתערב)
מאבדים את ההקשבה. כי בכל מריבה מסתתר דבר מהותי,גרעין מסויים של בעייה.
וכשמתערבים אנחנו לא יכולים להפעיל פילטרים, קשה להבין את מהות הבעיה וגם להבין איך לפתור אותה.

בנוסף, אנחנו מאבדים את שמירת הכבוד לאחר וגם את הכבוד העצמי. כי אם לא היו מתערבים. לא היינו יורדים לפסים אישיים או שהיינו מחפשים לפגוע בנקודות תורפה רגישות שלא קשורות למריבה.
וכמו שידוע.. ירידה לפסים אישיים יוצרת מחסום לפתרון. זה משאיר צלקת ומנציח את האיבה.
וכשיגיע הזמן לסגור את המריבה. בטוח שנמצא את עצמנו במצב מביך כלפי זה שרבנו איתו וגם כלפי המתערב.

לו רק היינו לומדים להיות נטרלים , שלא תופסים צד. היינו גם יודעים להיות שם בכדי להציב גבולות. היינו מונעים הסלמה היינו מנטרלים את הפיצוץ של הוויכוח וממשיכים בשלום :)

בקיצור.. אנחנו לא חיים בעולם מושלם. אף אחד מאיתנו הינו מושלם. ואם כבר אנחנו יושבים יחד. לא מעט שעות ביום. נשתדל לחוות את אותן שעות בכייף.
במיוחד כשנפסיק לחפש את המגרעות של האחר. נשתדל להתגמש או להתאפק. כי בינינו יושבים אנשים שלצערנו לא מסתדרים גם עם עצמם .כך שהערות לא יפתרו את הבעיה.
פשוט לדעת עם מי להתחבר. ממי להתרחק ולצמצם אינטרקציה לכמעט מינימום. לא תמיד נצליח לאהוב אדם שהוא שונה מאיתנו.
מה שכן נוכל לעשות זה... לשלוט בעוצמות ולנתב רגשות.
וויכוחים, סכסוכים ומריבות..סתם אינן מועילות ורק מזיקות!
נשתדל ליצור אווירה חיובית יותר . כי היא מאפשרת לנו להיות בראש נקי, שמח ומאושר.יחד!!!
שיהיה שבוע טוב ושנה טובה (לב)
על פוסט זה מודים לך: lilo, eran245, Lauren1, ניסימיקו

עוד..
לפני 5 שנים 10 חודשים #1157 על ידיי אנדי202
תשובה של: אנדי202 בנושא: "הכוכבים" של חדר סקס
אנשים צריכים ללמוד להנות מגלישה בצאט. לא משנה מה הניק שלך שלו שלה שלי או שלהם. אותי אישית לא מעניין מי האנשים שגולשים , אם אני רואה מישהו צולל במצלמה אני פשוט נותן לחיצה קטנה והוא נעלם, לא צריך להתעסק באנרגיות שלילות במיוחד כשבאים נטו להנות. אם תבואו לצחוק, לשמוע מוסיקה, רדיו , להנות מאנשים חיובים ,ולא להתעסק בקקי אני בטוח שתהנו. בצאט יש אנשים צעירים ,מבוגרים, נשואים, רווקים, גרושים ועוד.. צריך לדעת לתמרן בין כולם ובדרך ללמוד מי האנשים על מנת שמשפט שלך לא יפגע בהם .לא מעניין אותי עם ההוא סיים 8 שנות לימוד או השני פרופסור , צריך ללמוד להאכיל את כולם. כשאני יוצא מהצט אני פשוט לוחץ על האיקס ונעלם , לוקח את כל מה שראיתי וקראתי מכניס לגריסה בראש והכל נעלם. חשוב שתזכרו חיוך שווה המון ואין לו ערך לא בכסף ולא בממון :) שבוע טוב לכולם ...תהנו
על פוסט זה מודים לך: שיראל, א2יטלטול, Lauren1

עורכים ראשיים: קוקאי5