ברוכים הבאים לפורום בענייני הצאט

פה המקום לדבר על כל מה שקשור לצאט מה שמפריע מה שרוצים לשנות גם דברים טובים אם יש כאלו

נחשפה תכנית הגרעין לנטישה ושימור גולשים!!

עוד..
לפני 5 שנים 9 חודשים - לפני 5 שנים 9 חודשים #1127 על ידיי -silence
התכנסה ישיבת חירום לגבי נושא חשוב למדיי אשר עלה הפרק בשעות הקטנות של הצהריים.
נשאלה השאלה : למה גולשים עוזבים צ'ט?
נתחיל..

שלבים בתהליך העזיבה
שלב אמוציונאלי - הגולש מרגיש חסר מנוחה, חסר שביעות רצון, מרגיש צורך בשינוי, לעיתים מפתח רגשות שליליים כלפי הצ'אט וכל מה שסביבו. אותם רגשות עדיין אינם מתורגמים למחשבות על עזיבת הצ'אט
שלב רציונאלי – הגולש מתחיל לחשוב בינו לבין עצמו על העזיבה, הוא מתחיל לבדוק אופציות חלופיות בסביבתו.
לרוב השלב האמוציונאלי והרציונאלי הים שלבים נסתרים והמנהל צ'אט וגולשיו לא ישימו לב אליהם, אלא אם כן מנהל כפוף על אותו גולש יהיה ערני במיוחד.
שלב פונקציונאלי – הגולש מדבר בצורה ישירה על הכוונה שלו לעזוב את הצ'אט, הוא מתחיל לעשות פעולות ישירות המכוונות לעזיבה ולבסוף מודיע לצ'אט ולמנהליו על עזיבתו. על המנהל וגולשיו לזהות את כוונת הגולש לעזוב עוד בטרם הגיעו לשלב הפונקציונאלי, כיוון שבשלב זה יכולת ההשפעה שלהם אפסית.
סימני עזיבה ראשוניים יכולים להיות ירידה ביעילות של הגולש, אי השלמת שעות גלישה , יצירת אווירה שלילית, חוסר עניין במגע וירטואלי בינו לבין שאר גולשי הצ'אט , אי עמידה במסגרת שעות הגלישה הנדרש ממנו, החסרת ימים ללא התרעה מוקדמת, איחורים וכדומה.

שימור גולשים: ואלו הדברים..
מנהל מוצלח הינו מנהל שמצליח לגרום לגולשים להישאר בצ'ט , ללא בדיקת האלטרנטיבות שמחכות להם בחוץ. במחקר שנעשה בנושא נשאלו הגולשים להגדרת אותו מנהל, שים לב קוקאי התשובות כדלקמן: :P

• אחריות- המנהל המוצלח לוקח אחריות על טעויות ולא מגלגל אותם אל הגולשים.
• אמון- המנהל הנ"ל יוצר תחושת אמון בקרב הגולשים.
• עמידה במילה- כאשר המנהל הנ"ל מבטיח משהו הוא מקיים, הוא אינו מפזר הבטחות באוויר מבלי לדאוג לכך שהם יתקיימו בשטח.
• טיפוח הגולש- המנהל המוצלח ידאג כל הזמן לטפח את גולשיו
• קבלת הגולש כפי שהוא- פעמים רבות המנהל מנסה להנדס את הגולש ע"מ שיתאים לקובייה אותה הוא רוצה למלא. מנהל מוצלח מקבל את הגולש כמו שהוא, מה שמגביר את תחושת שביעות הרצון ואת יעילות הגולש.
• סיפוק התנאים הראויים- מנהל מוצלח ידאג לקרקע פורייה שתאפשר לכל גולש להפיק את המירב מעצמו.
• התייחסות באופן פרטני לגולש- על המנהל להתייחס לכל עובד באופן דיפרנציאלי ואישי, עליו להכיר את אופיו, את יכולותיו וצרכיו.
• לא חושש 'לרדת לעם'- מנהל מוצלח לא יחשוש משבירת הדיסטנס בינו לבין גולשיו ולא יראה בכך פחיתות כבוד.
שיחות אישיות עם הגולשים:woohoo:
מנהל שיבצע באופן שוטף 'שיחות אחד על אחד' עם גולשיו יכול לתרום רבות לתחושת שביעות הרצון של גולשי הצ'ט . הגולש יחוש שהצ'ט מעניק לו קרקע פורייה, מעשירה, מפתחת, מתגמלת המתייחסת לצרכיו האישיים. לשיחות אלה מאפיינים ייחודיים ומבנה גנרי תומך.

בנוסף, שימורם של גולשי מפתח הוא חשוב ביותר ועליו להיות מובנה במערכת הצ'אט באופן הבא:
• סגמנטציה – בידול גולשים ל-3 ממדים: כוכבים, גולשי מפתח ושאר אוכלוסיית הגולשים. הפעלת תכניות שימור מותאמות לצורכי גולשים ולערך הגולשים בצ'ט.
• ניהול בסיס נתונים – זיהוי וניהול בסיס נתונים מתמשך לגבי גולשי מפתח.
• הגדרת סמני נטישה – פיתוח סמני נטישה אנליטיים ודרכי יישום ניהוליות שיאפשרו לחזות עזיבת גולשים (סקרים בפורום, התעניינות, ופיתוח פרופילי נטישה).
• פיתוח יכולות ומתן כלים ניהוליים למנהלים כפופים – פיתוח יכולות ודרכי יישום ניהוליות לניהולם הרציף של הגולשים.
• מיסוד פעולות ליצירת ביטחון גלישה – יצירת תכנית פעולה שתתרום לתחושת היציבות אצל גולשי מפתח.
• - Comp & Ben יצירת מצב שיבטיח את האטרקטיביות של הצ'אט באמצעות מתנות לגולשי מפתח
• מיסוד תקשורת פנימית – שימוש בערוצי התקשורת השונים לשם העצמת הגולשים הללו.

כגולשת מפתח אשר כינסה ישיבת חירום בנושא אשמח לבשר על התקדמות בנושא, עדכונים בהמשך...B)
עריכה אחרונה:לפני 5 שנים 9 חודשים עי -silence.

נדרשת התחברות או צור חשבון על מנת להשתתף בדיון לכתוב או להודות

עוד..
לפני 5 שנים 9 חודשים #1128 על ידיי קוקאי5
להלן תגובתי העניינית...

נשמה לכי תעשי קובות את מבינה בזה יותר תחזרי לקטגוריה מתכונים :)

אם תרצו את תגובתי ההומוריסטית... רק תגידו
עבדכם המנהל
קוקאי5
על פוסט זה מודים לך: shorty, -silence

עוד..
לפני 5 שנים 9 חודשים #1129 על ידיי -silence
אני מקווה שיכינו לך קובה רק כשתגיע לגיל 80 למרות שזה קרוב.
מוזמן לכתוב את תגובתך ההומוריסטית אחרת תתכנס ישיבת חירום נוספת.
על פוסט זה מודים לך: shorty

עוד..
לפני 5 שנים 9 חודשים #1130 על ידיי קוקאי5
אני אענה על הקרטיונים שנמנו כאן
1.אחריות...אני חושב שאני לוקח אחריות בכל עניין ועניין בצאט עד לגבול שלקיחת אחריות מורידה את כוחם של האחראים האחרים כמו התערבות בהעפות או חסימות
2.אמון-מי שמאמין לא מפחד ...
3.עמידה במילה...לא זכור לי שקוקאי הבטיח משהו ולא קרה אשמח לשמוע אם פספסתי משהו
4. ו5.טיפוח הגולש- וקבלת הגולש כמו שהוא:אני אפתח מחלקת קוסמטיקה בקרוב...אם כי יש פה סתירה חמורה...מי שמגיע לא מטופח אני לא אמור להנדס אותו ולטפח אותו אלא לקבל אותו כמו שהוא
6.סיפוק התנאים הראויים שכל גולש יפיק את המירב מעצמו-- אני מקווה שאת לא מצפה שאחלק פה באנגים לגולשים כי עבור חלקם זו הקרקע הפוריה....
7.התייחסות באופן פרטני לגולש- רק איציק זה 99 אחוז מהיכולות שלי ...אז הסעיף הזה לא אפשרי
8.לא חושש 'לרדת לעם-אין לי דסטנס עם אף אחד...וכל אחד מרגיש חופשי להסתלבט עליי כאוות נפשו וכשאני משדר אני הכי יורד לעם
9.שיחות אישיות-- חחחחחחח אולי זה יגרום לגולשים לא לפרוש אבל זה יגרום לי לפרוש :)

הקיצר הצביעו קוקאי!!!!!!!!!!!

להלן הסיבות האמתיות לנטישת גולשים
***חוסר בטחון משווע****
כשאתה יושב בצאט ויורד על כולם ומנסה לעשות מכולם תת רמה...או לא מגיעים לנעליים שלך... מגיע השלב שאתה נשאל אם כך מה אתה עושה פה?
כיוון שמראש אתה חסר בטחון להרגיש מעל זה ולא לתת לזה לדגדג אותך ולא בנוי שכלית להבין שזה לא המדד לרמה שלך..
אז אתה מרגיש צורך להראות שהצאט לא בשבילך והחיים שלך הרבה מעל ומעבר לצאט נאלץ להעלם "לפרוש" לכינוי אחר לרוב...או להודיע שאתה בקושי פה ..אין לך זמן בכלל לצאט...
והבעיה בטרנד שאנחנו מזהים מהר מאוד מי בכינוי אחר אז הפרישה הזו לא יעילה ...אז נותר רק באמת לפרוש ...לצאט אחר...
אנשים עם בטחון עצמי לא צריכים לפרוש ולא צריכים לחפש את הגולשים האחרים בקטנות ובפגמים שלהם על מנת להרגיש טוב עם עצמם!

****צרות בחיים שלא ניתן להסתירם*****
פתאום צריך לצאת לעבוד ובעבודה שאין אפשרות לגלוש....ופתאום הכסף לא מספיק וצריך להשלים בעוד עבודה ופתאום צריך להספיק לישון בשביל שיהיה כוח לקום לעבוד...ומגלים שלא נשאר זמן ביממה לגלוש בצאט...
מה שמוכיח שלפעמים פרישה מהצאט זו תוצאה של עליבות החיים ולא להפך....או לחלופין ניהול כושל של החיים שלא מותיר לך זמן לעשות מה בא לך..

***נוכלות שהתנפצה...*****
ישבת בצאט תקופה ארוכה שיחקת אותה.."רוברט יועץ השקעות קידום ופרסום".....יצאת "עליזה יועצת ג'חנון וכרסום".... וזה נחשף
אין לך ברירה אלא לפרוש :)

בכבוד רב
קוקאי5

עוד..
לפני 5 שנים 9 חודשים #1131 על ידיי -silence
לא נותר לי אלא פשוט לצחוק חחחחחחחחחחחחחח גדול..
הסעיפים הראשונים גאונים!! הטיפוח והבאנגים..
לגבי השיחות האישיות, חשבתי לתת מקום לגולשים ששוחחנו עליהם (-: תחשוב על זה חיחי...

עוד..
לפני 5 שנים 9 חודשים #1132 על ידיי חצר 8.1
ממש בריחת המוחות, משאללה...
על פוסט זה מודים לך: אמיתי, -silence

עורכים ראשיים: קוקאי5