.
× ברוכים הבאים לפורום בענייני הצאט

פה המקום לדבר על כל מה שקשור לצאט מה שמפריע מה שרוצים לשנות גם דברים טובים אם יש כאלו

מגדיר הגולשים

לפני 1 שנה 1 שבוע - לפני 1 שנה 1 שבוע #1095 על ידיי חצר 8.1
סוגים שונים ומגוונים גולשים, אך רובם ניחנים בקווי מתאר ומאפיינים זהים לפי זן. ברשימה הבאה אנסה להגדיר את הזנים השונים שגולשים פה. (מדובר ברשימה זמנית ומצומצמת.אין לראות בכתוב כהמלצה להשתלח באל חצר)

השרירן: לרוב ישדר מקו הצוואר ומטה. ניחן בכישורי שיחה דלילים ולרוב ניתן להכעיסו בקלות עם מילים כמו "עד מדינה" ו "מלשן של הימר". השרירן יכתוב לרוב בכתב מודגש ולא ישקיע יותר מ3-4 מילים למשפט. הניק יורכב בדכ מהטיות שונות של חתיך ושרירי.
צפי לסט מלא של 32 שיניים: 4
סיכוי לפגישה במסדרונות ביטוח לאומי: 7

הידיד: לרוב יהיה ציניקן. אחוות גברים זרה לו והוא יחמיא לגולשות על בסיס יומי. ניסה בעברו להתקבל לפרלמנט של אופרה ווינפרי וכשל. הידיד יהיה לרוב בעל אינטילגנציה גבוהה ויכולת שרידות גבוהה בצאט.
צפילסט מלא של 32 שיניים: 7
סיכוי לפגישה במסדרונות ביטוח לאומי: 1

הכוסית: זן נדיר, חי בגפו וממעט להשתייך לקבוצה מסויימת. בעל נטיות להתקפי זעם, אך סלחני בשעות מסויימות ביום. לרוב יכתוב כתב נטוי מודגש. לא מרבה לעלות למצלמה ודואג להדגיש שהצאט הוא מקום של אנשים מפגרים וחסרי חיים.
צפי לסט מלא של 32 שיניים: 8
סיכוי לפגישה במסדרונות ביטוח לאומי: 1


הנביא/צדיק: סיפור מכונן ילווה אותו לרוב. הכשת נחש, טביעה במקווה בעומר, וכיוב'. אינו מרבה להקליד ואוהב לשדר תכופות. זמנו בצאטים קצוב והוא לרוב ייעלם לאחר כשנה. מושא ללעג וזלזול בקרב גולשים אחרים. לרוב יכתוב מודגש וללא הקשר לסיטואציה.
צפי לסט מלא של 32 שיניים: 0
סיכוי לפגישה במסדרונות ביטוח לאומי: 9

הנרקומן: בעל רצון אקסהציוניסטי להפיל ראשים במצלמה. אין נאמנות לחדר מסויים. לרוב ילווו את שידוריו לונגים משנות ה90 תלויים על הקיר ואמא שמדי פעם נכנסת לחדר עם מבט מיואש. זן זה לרוב לא יקבל סימפטיה מגולשים, אולם תמיד יהיו סביבו אנשים שחושבים שהוא ישתקם מתישהו.
צפי לסט מלא של 32 שיניים: 2
סיכוי לפגישה במסדרונות ביטוח לאומי: 9.5

הגריאטרית: לרוב יתקבצו בחדר מסויים עם זליגות פה ושם. מקש הח' עובד שעות נוספות, בדכ נטוי מודגש. אוהבים לכתוב משפטים שממצים את מקסימום התווים המותרים בצאט. לרוב זן זה יהיה מורכב מניק בעל 2 מילים לפחות עם דימויים מעולם הטבע והאינסטלציה. אוהבים לפנות בפרטי.
צפי לסט 32 שיניים מלא: 4
סיכוי לפגישה במסדרונות ביטוח לאומי: 3

שדרן המיטה: זן זה אוהב לשדר במאוזן ברוב שעות היממה. חביב ואינו נוטה להיכנס לעימותים. מפיק הנאה משינה בשידור. אופק תעסוקתי: קופה 17 בויקטורי.
צפי לסט 32 שיניים מלא: 5
סיכוי לפגישה במסדרונות ביטוח לאומי: 4

נדרשת התחברות או רישום על מנת להגיב או לכתוב פוסטים.

לפני 1 שנה 6 ימים #1101 על ידיי אלון בנט
גדול !!

נדרשת התחברות או רישום על מנת להגיב או לכתוב פוסטים.

עורכים ראשיים: קוקאי5
עכשיו בצאט המוביל בישראל! צאט מצלמות טרנד

Real time web analytics, Heat map tracking