ברוכים הבאים לפורום בענייני הצאט

פה המקום לדבר על כל מה שקשור לצאט מה שמפריע מה שרוצים לשנות גם דברים טובים אם יש כאלו

סיכום שבועי מאת קוקאי5+סקר

סקר: כיצד יש לנהוג באלה שאינם רשומים ובסמויים

לא כל מי שאינו רשום כוונתו רעה, וחבל שבגלל קומץ רעים מגבילים את כולם..נא לאפשר כניסת אורחים ללא ה
7 38.9%
נא להשאיר את הגבלת האורחים מי שאוהב יטרח וירשם ,הצאט הרבה יותר נעים בלי ההצפות והקללות.
11 61.1%
מספר כולל של מצביעים 18
רק משתמשים רשומים יכולים להשתתף בסקר הזה
עוד..
לפני 5 שנים 10 חודשים #1059 על ידיי קוקאי5
השבוע רכשנו מערכת נ"מ <נגד מניאקים סמויים> S300 של פוטין,המערכת מיירטת כל סמוי שבא לקלל אבל מיירטת גם סתם אורחים תמימים ומאלצת אותם להרשם או להחשף..
אתם תחליטו בהצבעה בסקר האם להשתמש במערכת זו או לא.

למען שתבינו את המשמעות אני רוצה לתאר לכם "יום בחיי קוקאי5"
הבעיה שצריך לחכות ל..עצמון ..גלי.. עופר רוזן..המכייף<שנפטר בניתיים בשעה טובה>קובי קסמים...רועי כשמשתגע..שחר בלו מן...ליו...קופיקו..צינקר...המציף של אביטל...
המציף של היוש..המציף של מהממת...המציף של חדר סקס..אבי<מתנדב מד"א ביום ומתנדב חמאס בלילה> רוי בלאק-סייל והרשימה עוד ארוכה
כל כך הרבה חארות ורק אחד נפטר.!
כשיש כל כך הרבה חארות זה אומר שמהבוקר עד הבוקר אני יושב פה לשמור...כי כל זבלה יש לו את השעה שלו.
זה אומר שכל כינוי שנכנס אני צריך לבדוק האם זו איברו האם זה אחש האם זה סמי האם זה אוראל ... האם זה יוסף.. או האם זה כל אחד מהרשימה מעל...
ברור שיהיו טעויות וברור שתבואו בטענות ופוסטמות שיצעקו כשהעפתי את אחש ..."אבל הוא לא עשה כלום...צריך להעיף רק אם הוא עשה משהו"
אגב אותן פוסטמות גם באות בטענות כשמישהו מציף..."אני לא מבינה איך מתאפשר לו להציף למה אתה לא חוסם אותו מלכתחילה"

ועכשיו לדיווחי שטח...

PM גבי עבודות חשמל:קוקאי צ טובים,,,היכן אני יכול להחליף ניק רשום? הכוונה לשנות את גבי עבודות חשמל לניק אחר
קוקאי בתגובה:אתה צריך קודם להודיע למס הכנסה על החלפת מקצוע..אתה לא יכול היום עבודות חשמל ומחר עבודות גינון. צאט שלנו זה לא הוט בא עושה עבודות חשמל לא טוב והולך מתי רוצה למקצוע אחר!

מערכת טרנד מברכת את עדן32 על רכישת סל מוצרים חדש וכך זה נראה

eden 32 :קניתי סוף סוף מקלדת
eden 32 :ועכבר חדש

קוקאי בתגובה:מוח לא היה לקנות?

עד כאן ברהנו טגניה קוקאי5

נדרשת התחברות או צור חשבון על מנת להשתתף בדיון לכתוב או להודות

עוד..
לפני 5 שנים 10 חודשים #1060 על ידיי שיראל
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קוקאי אני רוצחתתתת אותך..
הבית שקט, נקי, ריחות מאכלי שבת, שולחן שבת ערוך, תריסים מוגפים..הילדה יושבת לה בשקט מדפדפת לה בפון.. שקט, שלוות דממה לקראת שבת המלכה...
ופתאוםםםםם אני דופקת צחוקקקקקק מטורף. הקפצתי תילדה והכלב חחחחחחחחחחחח קרעת עם מערכת נ"מ נגד מנייאקים סמויים .
וקרעת עם המח ברוטב מקלדת ועכבר חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שאפו על המערכת.. תענוג ככה. שימשיך כך לא צריכים קסמים ולא סמים.
(תשאיר לי את גלי מסטיק עגול שלי!)
ומי זה המכייף שנפטר השם ישמור?

נ.ב- אל תשכח לכתוב לנו בפורום מתכונים.. איך אתה מכין אורז :):):)

שבת שלום
על פוסט זה מודים לך: lilo, ריקו

עוד..
לפני 5 שנים 10 חודשים #1061 על ידיי ריקו
כל פעם שסגרנו את טרנד לאורחים זה העלה את מספר הניקים הרשומים אח"כ.
על פוסט זה מודים לך: סי מנהלת, lilo

עוד..
לפני 5 שנים 10 חודשים #1062 על ידיי שיראל
ובכל זאת אצביע נגד.. כי כמה שכייף ללא המפריעים הקבועים.. תמיד בנפילת צאטים אחרים (או סתם כאלה סקרנים )אנו זוכים להכיר חדשים מעניינים שאינם רשומים שנהנים אצלנו ונשארים. עם הזמן הם נרשמים :)
על פוסט זה מודים לך: lilo, גלי דה

עוד..
לפני 5 שנים 10 חודשים #1063 על ידיי eran245
צריכים לפתוח להם חדר ע"ש "הברווז הכחול" מטרנד הישן.
על פוסט זה מודים לך: lilo

עוד..
לפני 5 שנים 10 חודשים - לפני 5 שנים 10 חודשים #1064 על ידיי lilo
שלום לכולם

בתור אדמין שנלחם ומשתיק לא פעם אין ספק שמערכת נ.מ. החדשה תועיל ותשבח את ההגנה.
על האורחים לדעת , כי יש אופציות רבות לרשומים ומי שבאמת מעונין בהם , הדרך לשם קלה מאד.
אורחים שהגבלתם תלויה בממשק הישן בלבד (הוסרה הגבלת התוים) ומעדיפים להשאר כך,מן הסתם לא באמת חשוב להם איך הממשק נראה ומה היתרונות של כינוי רשום (כמו אחש,מייק קרוצ'י,עננים ועוד).
מצד שני , אנו המנהלים מקבלים חסימה מוחלטת מפני אורחים/סמויים שבאים להציף/לקלל.

והיתרון הגדול , אורחים עדיין יכולים להכנס לצ'וטט ולהעזר בנו בעת הרישום.

אז קל שהצבעתי בעד הגבלת האורחים ונגד הסרת מגבלות.

ובמעבר חד :
בעקבות אירועי השבוע בפוליטיקה ובביטחון
הרשו לי להוסיף הארה/הערה מבית איציק נשיא טרנד קדנציה שניה לשנת 2018

09:07:14 PM יאצק הזאב הטוב איזה פשלה הייתה לי בבחירות באמריקה אני בתמימותי יש לי דרכוןאמריקאי הלכתי לקחו אותי מהבית היצברתי להילרי קלינטון ושחזרתי הבייתה היסתכלת טלווזיה העינים שלניתחו מה אני רואה הילרי מתחבקת עים אובמה המוסלמי הזה.

נכון שעכשיו הכל ברור ?

:blink:
עריכה אחרונה:לפני 5 שנים 10 חודשים עי lilo. סיבה: סידרתי פיסוק לאנשים שחייבים את זה..
על פוסט זה מודים לך: סי מנהלת, נ י ק ל ס, ריקו, ניסימיקו

עורכים ראשיים: קוקאי5